Pilloli rħas mill-Ħażna tal-Laptop taċ-Ċina 1080 P 128 GB Tablet PC 8 GB RAM 156 Lajk PC Cheap Laptop 156
| Speċifikazzjonijiet | |
| CPU | intel 8 ġenerazzjoni ta 'celeron J 3455 |
| Frekwenza | 1. 5 GHz, turbo max 2. 3 GHz, 2 M cache, 1 4nm |
| ram | 8 GB LPDDR 3 |
| ROM | 256 GB |
| appoġġ aġġornament | |
| Appoġġ tal-karta TF | |
| Grafika | Karta grafika intel®core 500 |
| Skrin | 15. {{1 1} pulzier skrin IPS, riżoluzzjoni 1920 * 1080 |
| Batterija | 9000 mAh, 3. 7 V Li ma jistax jinqala ' |
| Portijiet | USB 3. 0 * 2 Ħrug Micro HDMI |
| Slott Micro SD (TF), 3. 5 headset MM | |
| DC fil-port (ċarġer inkluż) | |
| Tgħaqqad | intel 2. 4 G / 5 G kanal doppju WiFi, BT 4. 0 |
| OS | Windows 10 liċenzja |
| Daqs | dwar: 360 * 238 * 7. 5 mm (il-parti rqiqa) |
| Piż | dwar: 1. 6 KG |

128 GB / 256 GB SSD
Stat solidu mgħaġġel, xogħol / logħob aktar mgħaġġel
128 GB / 256 GB Drive ta 'stat solidu ta' prestazzjoni għolja,
8 sekonda mixgħul, tagħbija mgħaġġla, xogħol / pass mgħaġġel tal-kaċċa,
appoġġ biex tespandi l-hard disk.
Tastiera daqs sħiħ
Faċli biex tittajpja
Id-differenza bejn il-buttuni hija ta 'madwar 6 mm, tastiera ta' daqs sħiħ,
Operazzjoni aktar preċiża
Mgħammra b'pasti ta 'numru indipendenti,
ma tibqax tibża 'tagħfas il-pożizzjoni ewlenija ħażina.
L-ikbar touch-panel
Pannell touch kbir, operazzjoni aktar preċiża, touch aktar plesant

Piż ta 'madwar 1. 6 Kg
Dawl u portablet
Poġġih f'idek jew daħħal fil-backpack tiegħek,
tista 'tuża iot kull fejn trid, ħudha lejn kwalunkwe post li trid
Batterija b'kapaċità akbar
9000 mAhΙ7-8 sigħatuffiċċju
It-tags Popolari: stock 1080 p 128 gb tablet pc 8 gb ram 156 pulzieri, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati


