7 pulzieri Ram 8GB Rom 128GB Tabella Win10 PC
Win10 Uffiċjali Tablet PC FHD 1920 * 1200 IPS b'512g

7 pulzieri Win10 tablet PC Deskrizzjoni tal-Prodott:
Win10 Pro + każ tal-metall irqiq super + portablet 7 pulzieri + Ram 8GB + Rom 128GB + touch screen intelliġenti

1. Għażla tal-Kulur għal Gruppi ta 'Studenti ta' Età Differenti;
2. Speċifikazzjoni ta 'livell għoli + Kapaċità Għolja;
3. Keyboard Super Thin Deżinjat;
4. 360 gradi jduru;
5. 2048 grad Pakkett tas-Stipia għall-Ikteb / Iġbed;


7 pulzier Win10 tablet PC Teknoloġija Data:
| Ħin ta 'daqq kontinwu tal-vidjow | 9h |
| Software | |
| Pjattaforma | Windows |
| Is-sistema operattiva installata | Windows 10 Pro |
| Piż u dimensjonijiet | |
| Wisa ' | 182 mm |
| Il-fond | 17 mm |
| Għoli | 110 mm |
| Piż | 512 g |
| Kontenut ta 'ppakkjar | |
| Manwal | Iva |
| L-adapter tal-AC inkluż | Iva |
| Gwida ta 'bidu mgħaġġel | Iva |
| Karta tal-garanzija | Iva |
| Stylus pen | Iva |
| Karatteristiċi oħrajn | |
| Manifattur tal-proċessur | Intel |
| RAM interna | 8 GB |

Disinn kruċjali sorpriż bit-tastiera:

Kuntatt Way
Jocelyn Zhou 
Mowbajl: + 86-18938054117 (Wechat / Whatsapp)
Skype: Jocelyn Zhou-Xuezhiyou
-------------------------------------------------- ---------------------
-------------------------------------------------- ---------------------
Shenzhen Xuezhiyou Teknoloġija Co.Ltd.
OEM / Customize Tablet PC Manufaturer bl-ISO 9001 Approvat f'Washington
Websajt: http://readpen.xuezhiyou.com
Indirizz: 2 / F. Bini 6, Lianchuang Xjenza u Teknoloġija Triq Bulan Park, Triq Nanwan, Longgang, Shenzhen, Ċina
It-tags Popolari: 7 pulzier ram 8gb rom 128gb win10 pillola pc, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati




