10.1 pulzier 8GB / 16GB Hard Drive kapaċità u 1GB memorja tmissx Panel WiFi Real-Time Uffiċċju Tablet PC
L-istruttura ta ' barra tal-kuxxinett smart


Il-konfigurazzjoni tal-pulzier 10.1 tablet pc
| TAS-CPU | RK3126 Quad qalba 1.3GHz |
| Sistema ta ' operazzjoni | Android 4.0 jew lingwi differenti, ogħla appoġġjat |
| Touch Screen | 10.1" TFT Flikkjaturi UVltaġġ ikkulurit l-iskrin |
| Ir-riżoluzzjoni tal-iskrin | 1280 * 800 IPS |
| Memorja | DDR3 1G |
| Nand flash | 16G |
| Aktar fil-fond TF biljett | sa 32GB |
| WIFI REAL-TIME | IEEE 802.11b/g/n |
| Senser | G-senser mad-direzzjonijiet 4 |
| B'mikrofonu | 8Ω / 0.5W AAC |
| Kamera | 2MP lura quddiem 0.3MP / quddiem 2MP 5MP tad-dahar |
| Batterija | 3.7V / 4500mAh |
| Lingwi | Ingliż, biċ-Ċiniż u oħrajn multilanguages |



Id-definizzjoni ta ' l-għolja ta ' l-iskrin LCD:

Uri quddiem:

Lura l-Juru:

Pakkett tal-tablet pc

Mal-grupp R&D qawwi, aħna jistgħu jiżviluppaw differenti tablet pc bbażati fuq it-talbiet tal-klijenti. 7", 7.85", 8"u 9.7" tablet pc b'konfigurazzjonijiet differenti jistgħu jiġu magħżula.
Manifattura personalizzat ġentilment hija aċċettata.
Jużaw ħafna għat-tagħlim:

Mal-innovazzjoni ta ' l-interazzjoni tad-disinn, l-iskrin Flikkjaturi tablet pc huwa eħfef biex jaqbad il-mezzi tal-midja multi.

Esiztenza:

Il-kuxxinett smart jista jkun personalizzat bħala tip ġdid ta ' l-istrument fl-industrija differenti bħal ikel servizz, servizz mediku, l-amministrazzjoni tal-proprjetà ta ' residenza, riċerka xjentifika eċċ.
Applikazzjoni:
Applikazzjonijiet differenti mal-tablet pc huwa ġentilment aċċettaw: tagħlim tas-sistema, bl-użu mediku, ristoranti, sistema loġistiċi... Ma ' gruppi ta ' R&D professjonali, aħna se jipprovdu l-aħjar soluzzjoni bbażati fuq il-ħtiġiet dettal tiegħek.

Garanzija:
1.One sena garanzija għall-magna, ħielsa tiswija għall-problema tal-prodott.
2. teknika appoġġ/taħriġ dwar it-tiswija għal problema sempliċi.
3 aħna se barra 1% ħielsa "spare parts" bħal: batterija, każ, kamera, l-Ispeaker, Adapter qawwa, USB Cable għall tiegħek bejgħ posterjuri servizz eċċ.
4. aħna wkoll jissuġġerixxu tista tixtri 0.5-1% "spare parts" bħal: motherboard, LCD, tmissx Panel għall tiegħek stess bejgħ wara tiswija.

Informazzjoni kumpanija:
Shenzhen Xuezhiyou tat-teknoloġija Co., Ltd., stabbilit fl-Jannar 1999, hija impriża b'potenzal li jintegra l-riċerka, żvilupp, produzzjoni, bejgħ u servizzi edukattivi prodotti elettriċi u elettroniċi tat-tagħlim strumenti: qari pinna, tagħlim tablet pc, TV Flikkjaturi multimedjali, Divertiment Fantastar karozza Leswing...Aħna għamlu l-manifattura ta ' l-OEM/ODM għal aktar minn mitt korporazzjonijiet. Aħna jipproduċu u jbiegħu l-kwalità għolja jitkellmu pinna u tablet PC, u aħna huma waħda mill-fabbriki aktar professjonali f'dan il-qasam.

It-tags Popolari: Is-sejħa tal-biljett doppju 10.1' Touch Android 4.4 telefown Tablet PC, fabbrikanti, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, personalizzat


