Notebook tal-Prezz tal-Fabbrika 10.1 Pulzier 2 F'1 intel 4GB RAM 64GB jirbaħ 10 tablet PC Support Tastiera li tinqala '
| Personalizzazzjoni Professjonali bħala r-Rekwiżit Tiegħek | |
| Daqs ta' l-iskrin | IPS 10.8Inch Touch Screen |
| Batterija | 3.7V 10000mAh |
| Riżoluzzjoni | 1920 x 1080 |
| Proċessur | Intel Atom x5-Z8300 |
| RAM | 4GB |
| WiFi | 802.11n 2.4G/5GHz |
| L-OS | Rebħa 10 |
| Rom | Nand Flash 64G |


10.1 pulzier skrin IPS
Dettalji ċari tal-iskrin u l-kuluri reali
Windows 10 + Sistema doppja ndroid 5.1
Il-PC 4G +64G jappoġġja biss it-twieqi 10
It-tags Popolari: ips 10.8inch touch screen jirbaħ 10 pillola, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, personalizzati


