Wieħed Netbook mini 8.4 pulzier 10110Y 8GB 256GB WIN 10 pocket laptop joga Touchscreen Netbooks ma ' stylus pinna oriġinali notebook
1. sistema operattiva ta ' tieqa 10.
2. intel CoRE I3-10110Y CPU, prestazzjoni għolja, run fast, u joperaw mingħajr xkiel.
3.8.4 pulzier 2560 * 1600 l-iskrin tal-IPS pixel, touch multi-Point, kulur għoli ċar u stramb.
4. tastiera backlit, mibnija fil-ġurdien induzzjoni infra-red, appoġġ skaner tal-marki tas-swaba.
5. imħaddma minn 8600mAh batterija b ' kapaċità għolja biex tiċċarġja minn powerbank.

8.4 pulzieri but notebook mini Business laptop
Speċifikazzjoni:
| Cpu | Tal-qalba ta ' intel I3-10110Y |
| RAM | 8GB |
| Rom | 256GB PCIe SSD |
| Iskrin | 8.4 pulzier |
| Riżoluzzjoni | 2560 * 1600pix |
| Tastiera | bil-ġurdien sensur infrared |
| Is-swaba ' tal-appo ġġ | Iva |
| Portijiet | USB 3.0 * 1, tip C * 1, 3.5 mm headset, mikro SD (TF) slot |
| Batterija | 8600mAh |
| OS | WIN 10 |
| Daqs | madwar 204 * 129 * 14.9 mm |
| WiFi/BT | 802.11 a/b/g/n/t 2.4 G 5G dual Channel WIFI, BT 4.0 |
| Batterija | 8600mAh 3.7 V |
| Piż | madwar 650g qoxra tal-metall |
| Applikazzjoni | dar, Uffiċċju |
| pinna | Touch istilus 2048 grad/4096 grad jista ' fakultattiv |











X ' inhu CUSTOMIZE SERVICE li nistgħu nipprovdu?
1). l-ewwelnett, se nissuġġerixxu l-a ħjar soluzzjoni wara li tkun taf ir-rekwi żiti tiegħek biex tissodisfa l-b żonnijiet tiegħek;
2). id-Dipartiment tal-in ġinerija tagħna se jagħmel sforzi biex ibiddel il-kulur, il-qoxra Shell, l-ippakkjar, materjali differenti għall-Tablet PC;
3). R & D will design and test the software/app application to make tablet PC humanized;
Fuq kollox, Tablet PC minn Shenzhen Xuezhiyou Technology Co., Ltd. huwa personalizzat għall tiegħek speċjali, inkjesta tiegħek kif il-b żonnijiet tiegħek milqugħa ħafna.
It-tags Popolari: wieħed netbook mini 8.4 pulzier 10110y 8gb 256gb WIN 10 but laptop, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, customized





