0010010 nbsp;
Netbook One Mix One 3 Pro Yoga Laptop Pocket Intel Core i7-10510Y 8. 4 & Kwot; Skrin IPS 2560 * 1600 Win10 16G 512 Netbook G
0010010 nbsp;
1. Tieqa 1 0 sistema operattiva.
2. CPU Intel CoRE i7-10510Y, b'rendiment għoli, imexxi 'l quddiem, u jaħdem bla xkiel.
3. 8. 4 pulzier 2560 * 1600 pixel IPS screen, touch multi-point, kulur ċar ċar u ċar.
4. Tastiera retroilluminata, ġurdien ta 'induzzjoni infra-aħmar integrat, skaner tal-marki tas-swaba'
5. Powered by batterija ta 'kapaċità għolja 8600 mAh biex tiċċarġja minn 0010010 nbsp; powerbank.

8. 4 pulzieri Pocket Notebook Mini Laptop għan-negozju
Speċifikazzjoni:
| CPU | Intel core i7-10510Y |
| RAM 0010010 nbsp; | 16 GB |
| ROM | 512 GB PCIe SSD |
| Skrin | 8. 4 pulzier |
| Riżoluzzjoni | 2560 * {{1 1}} pix |
| Tastiera | bis-sensor tal-ġurdien infra-aħmar |
| Tappoġġja l-marki tas-swaba | iva |
| portijiet | usb 3. 0 * 1, tip-C * 1, 3. 56 mm headset, slot Micro SD (TF) |
| Batterija | 8600 mAh |
| OS | Irbaħ 10 OS legali |
| Daqs | madwar 204 * 129 * 14. 9 mm |
| wifi / BT | 802. 11 a / b / g / n / ac {{{{{4}}}}} nbsp; {{{{{4}}}} nbsp; {{4}}. 4 G 5 G {{{{{4}}}} nbsp; doppju {{{{{4}}}}} nbsp; kanal WIFI, BT 4. 0 |
| batterija | 8600 mAh 0010010 nbsp; 3. 7 V |
| Piż | madwar 670 g qoxra tal-metall |
| Applikazzjoni | dar, uffiċċju |
| kelliem | Kelliema stereo inkorporati {{{{{{4 4}}}}}} R / {{2}}. 0W * 2 |
| ġurdien | Tappoġġja s-sens infra-aħmar |
| pinna | Tmissx l-istilus 2048 grad / 4096 grad 0010010 nbsp; jista 'jkun fakultattiv |
0010010 nbsp;











0010010 nbsp;
0010010 nbsp;
Liema SERVIZZ TA 'DWAR Nistgħu NIPPLEMUTAW?
0010010 nbsp;
1). L-ewwelnett, aħna nissuġġerixxu l-aħjar soluzzjoni wara li tkun taf ir-rekwiżiti tiegħek biex tissodisfa l-bżonnijiet tiegħek;
0010010 nbsp;
2). Dipartiment tal-inġinerija tagħna. se tagħmel sforzi biex tbiddel il-kulur, il-qoxra tal-qoxra, l-ippakkjar, materjali differenti għal tablet pc;
0010010 nbsp;
3). R 0010010 amp; D se tiddisinja u tittestja l-applikazzjoni tas-softwer / app biex tagħmel tablet PC umanizzat;
0010010 nbsp;
Fuq kollox, Tablet PC minn Shenzhen Xuezhiyou Technology Co., Ltd hija personalizzata għall-ispeċifiċità tiegħek stess, l-inkjesta tiegħek 0010010 nbsp; billi l-bżonnijiet tiegħek laqgħu ħafna.
0010010 nbsp;
0010010 nbsp;
0010010 nbsp;
0010010 nbsp;
0010010 nbsp;
0010010 nbsp;
0010010 nbsp;
It-tags Popolari: laptop laptop core core i7-10510y 8. 4 ips screen 2560 * 1600 win10 16g 512 g netbook, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati


