Tabletforsexy Silver Tablet PC 1080 P 15 Pilloli Ġodda ta 'Pilloli 156 Pulzieri Cheap Laptop Notebook Laptop Intel Stock
0010010 nbsp; 0010010 nbsp;
| Speċifikazzjonijiet | |
| CPU | intel 8 ġenerazzjoni ta 'Celeron J 3455 |
| Frekwenza | 1. 5 GHz, 00 1 00 1 0 nbsp; turbo max {{3}}. 3 GHz, {{{ {4}}}} M cache, 1 4nm |
| ram | 8 GB LPDDR 3 |
| ROM | 256 GB |
| appoġġ aġġornat | |
| Appoġġ tal-karta TF | |
| Grafika | intel 0010010 nbsp; ® 0010010 nbsp; karta grafika tal-qalba 500 |
| Skrin | 15. {{1 1} pulzier skrin IPS, riżoluzzjoni 1920 * 1080 |
| Batterija | 9000 mAh, 3. 7 V Li ma jistax jinqala ' |
| Portijiet | USB 3. 0 * 2 Ħruġ Mikro HDMI |
| Slott Micro SD (TF), 3. 5 headset MM | |
| DC fil-port 0010010 nbsp; (ċarġer inkluż) | |
| Tgħaqqad | intel 2. 4 G / 5 G kanal doppju WiFi, BT 4. 0 |
| OS | Windows 10 liċenzja |
| Daqs | dwar: 360 * 238 * 7. 5 mm (il-parti rqiqa) |
| Piż | dwar: 1. 6 KG |




It-tags Popolari: Pillola tal-fidda pc 1080 p pilloli ġodda 156 pulzieri, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati


