Fabbrika tal-fidda Touchable 12.6 pulzieri 2880 * 1920 8 + 128GB/256GB SSD
2 f ' pillola 1 b ' Multicolor manjetiku tastiera

| Cpu | Intel 3865U |
| RAM | 8GB DDR |
| Rom | 128GB m. 2ssd jew 256GB m. 2ssd |
| Aċċessorju | appoġġ 2048-pinna istilus pressjoni u t-tastiera manjetika (bżonn ħlas żejjed) |
| Iskrin | 12.6 pulzier, Riżoluzzjoni 2880 * 1920, 10 punti, 3kOGS |
| Kamera | F 2.0 M/5.0 M |
| OS | Liċenzja ta ' Windows 10 |
| Batterija | 12000mah, 3.7 V |
| Data | intel b ' kanal doppju 5G WIFI, Bluetooth 4.0 |
| Daqs | 305.7 mm * 217mm * 9.7 mm |
| Piż | 900g |
| Portijiet | USB 3.0 * 2, tip-C * 1 mini HDMI, mikro SD (TF) solt, 3.5 MM headset, DC fiċ-Ċarġer |
| Kard tal-grafika | Intel HD graphics 620 |

Imwieled għall-kummerċ mobbli ta ' livell għoli
Għajnuna 2-in-1 tastiera manjetika biex tissostitwixxi l-laptop

B ' parentesi ta ' ċappetti integrati
Użu b ' diversi modi
Modalità ♦ notebook
Kemm jekk fil-kumpanija jew fit-triq, b ' tastiera professjonali, mhux biss tista ' tipprovdi esperjenza komda ta ' input tat-tastiera, iżda wkoll taġġusta għal angolu komdu, issir notebook, ittejjeb ħafna l-effi ċjenza tal-uffi ċċju, tgawdi l-gost ta ' logħob tal-PC.
Mod ta ' kif ♦ pillola
Ħafif ħafna u irqiq, tista ' ġġorrha madwar u tilgħab fi kwalunkwe ħin jew tilgħab il-programmi favoriti tiegħek b ' rendiment qawwi mingħajr kompromess.
Mod ta ' dehra ♦
Id Exquisite disinn, il-lega tal-metall, ċappetta, appoġġ ta ' inklinazzjoni massima ta ' 178 ° flimkien ma ' skrin 3k, l-esperjenza viżwali hija aktar komda u ċara
Faċli biex jintuża interface Rich estensjoni

It-tags Popolari: 12.6 pulzieri 8 + 128gb/256gb SSD 2 f ' pillola 1, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, personalizzati


