L-aktar ġodda 360 Grad li jintwew 10 pulzieri Windows Tablet PC Inte l N4000 quad core pilloli sejħa 4GB RAM 32GB ROM
Deskrizzjoni tal-Prodotti
| isem tal-prodott | 2 F'1 10 pulzier Windows Tablet Pc |
| Kulur | griż |
| Materjal | Liga taż-żingu |
| CPU | Intel |
| Tip ta' CPU | Interl Gemini Lake N4000, Quad-core |
| Frekwenza tas-CPU | sa 1.1GHz sa 2.6 GHz |
| Grafika GPU | UHD600 sa 200MHz-650MHz |
| Teknoloġija tal-proċess | 14nm |
| Grafika GPU | Intel HD Grafika |
| Tip ta' netwerk | WIFI |
| Proporzjon tal-aspett | 16:10 |
| Riżoluzzjoni fiżika | 1920 * 1200FHD |
| Multi-touch | 10-mess |
| Deskrizzjoni tal-iskrin | LCD |
| RAM | LPDDR4 |
| Memorja operattiva (RAM) | 4GB DDR4 |
| Kapaċità tal-ħażna (ROM) | 32GB |
| Karta T-flash (jappoġġja valuri estiżi) | 256GB |
| Ċippa grafika | Intel® HD Graphics 500 |
| Frekwenza tal-grafika | 650MHZ |
| Verżjoni Bluetooth | 4 |
| Frekwenza WLAN | 2.4G/5G |
| ooth blu | 4.0 |
| Kamera ta' quddiem | 200W |
| Kamera ta' wara | 500W |
| dawl flash | iva |
| Funzjoni tal-kamera | iva |
| Speaker | Spikers stereo integrati 8R/1.0W*4 |
| Mikrofonu | iva |
| tastiera | Tastiera tal-ġilda ratba |
| Dawl LED | iva |
| Kapaċità u vultaġġ tal-batterija | 7000mah 7.4V |
| tip ta 'batterija | Polimeru ta 'liga tal-litju ta' enerġija għolja |
| Buttuna tal-funzjoni | Qawwa mixgħul / mitfi, żieda jew tnaqqis fil-volum |
| Metodu tad-dħul | Tastiera standard Microsoft (jappoġġja metodu ta' input ta' kalligrafija ta' parti terza / appoġġ tastiera iebsa esterna) |
| Lingwa | Ingliż, Ġermaniż, Franċiż, Taljan, Spanjol, Ħindi, Għarbi, Portugiż, Tork, Ġappuniż, Korean |
| tip ta 'batterija | polimeru |
| Vultaġġ tad-dħul | 3.7V |
| Ħin tal-ħajja (ħin tal-qari tal-vidjo) | 6-7H |
| Ħin tal-iċċarġjar | 2-3H |
| Metodu ta 'ċċarġjar / Tip ta' Interface | Provvista ta 'enerġija MIC USB |
| Adapter tal-enerġija | 12V 2A |
| Tip ta 'interface tal-iċċarġjar | DC |
| Interfaċċja oħra | Tpy-c headset USB3.0} DC mini HDMI docking |
| Kejbil tad-data | iswed / abjad |
| Ċarġer tal | Adapter standard tal-Ewropa, adapter standard tal-Istati Uniti, adapter standard tar-Renju Unit |

Punti tal-bejgħ:
1.Intel N4000 ċippa win10 Dar Edizzjoni
2 .Interface b'ħafna funzjonijiet b'tastiera 2 f'1
3. Batterija kbira 7000
Operazzjoni b'veloċità għolja ta '4.2GB DDR4





Il-manifattura tad-dwana hija ġentilment aċċettata
Nistgħu noffrulek varjetà ta 'tip ta' pillola apposta għar-rekwiżiti speċjali tiegħek, u s-Servizz ta 'Żvilupp tas-Software jiġi pprovdut ukoll.

1.Sena ta 'garanzija għall-magna, tiswija b'xejn għall-problema tal-prodott.
Appoġġ 2.Technique / taħriġ fuq it-tiswija għal problema sempliċi
3.Aħna off 1% spare parts b'xejn bħal: Battery, Kawża, Kamera, Speaker, Adapter tal-Enerġija, Cable USB għas-servizz ta 'wara l-bejgħ tiegħek eċċ.
4.Nissuġġerixxu wkoll li tixtri 0.5-1% spare parts bħal: motherboard, LCD, Touch Panel għat-tiswija tiegħek wara l-bejgħ.
Ikklikkja Hawnhekkbiex tikseb aktar dettall u skont
It-tags Popolari: 10 Pulzier Windows Tablet PC, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati





