10 pulzier $ 47 biss android 6 MTK6580 Quad core tablet pc 1G + 16G 3G doppju sim 100pcs OEM logo personalizzat
| Daqs | 10 '' |
| Speċifikazzjonijiet LCD | 10 pulzier 1280 * 800 MIPI Skrin IPS |
| Speċifikazzjonijiet tat-TP | P + G, 5 punt |
| Kamera | 2 M (0.3 M) qabel il-kompatibilità qabel / wara 5 M bil-flash biex itfi d-dwal |
| numru ewlieni | 3: Qawwa, Volum +/-, Dar, Maunal |
| Kapaċità tal-batterija | 4500mAh |
| L-ispeċifikazzjoni tal-ċarġer | Ċarġer tal-USB 5V / 2A |
| Speċifikazzjonijiet tal-widna | 3.5mm LRGM |
| Kejbil | 5pin mikro USB |
| Pjattaforma tal-hardware | MT6580, quad core 1.3GHz, GSM / WCDMA |
| Memorja | 1Gb DDR3 + 16GB (għażla 32GB) EMMC |
| Ispettru | GSM: 850/900/1800 / 1900MHz WCDMA: 2100/1900 / 850MHz |
| SIM | Appoġġ 2g / 3g Karta SIM doppju standard, ġenb tas-sejħa) |
| Rabta tad-dejta | 3G: HSPA +, HSDPA 21M, HSUPA 5.76M, GPRS klassi 12 / EDGE; 2G: Klassi GPRS 12 / EDGE |
| Wifi | IEEE 802.11 b / g / n |
| Bluetooth | 4.0 |
| Interfaċċa USB | 5pin Micro USB, 2.0 veloċità |
| Jack tal-headphone | 3.5mm (LRGM) |
| funzjoni | Sensor G, Boxxla Elettronika, GPS, FM, OTG, kelliem, MIC, vibrazzjoni |
| Il-pjattaforma tas-softwer | 4.4 għażla |
| L-istil tal-interfaċċa | |
| lingwa | Appoġġ għal lingwi multipli |
| Il-metodu tal-input | Tastiera soft android standard (appoġġ ta 'terza kitba / appoġġ ta' tastiera iebsa esterna) |
| Awdjo | MP3, MP2, AMR, AWB, APE, M4A, MIDI, OGG, WAV, FLAC, 3GP (Need License: AAC, WMA) |
| Filmat | MPEG4-SP, H.264 / AVC, H.263,3GP, 3G2, MP4, MKV, AVI, |
| netwerk | Iddajlja, SMS, kuntatti |
| komunikazzjoni | Email, Gamil, browser, Google Talk, Play store, niżżel il-kontenut |
| divertiment | Plejer super ċar, mużika u kamera |
| għodda | Kalendarju, arloġġ, reġistratur, kalkulatur, Settings, maniġer tal-fajls, tfittxija, Settings tal-Flash Player |
| GMS (Għażla) | Tfittxija fil-Google, Tiftix bil-Vuċi, Gmail, Sinkronizzazzjoni tal-Kuntatt, Sinkronizzazzjoni tal-Kalendarju, GTalk, Google Maps, Street View, YouTube, Google Play, Google + |
It-tags Popolari: 1g + 16g 3g doppju sim 100pcs oem logo personalizzati lura, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati







