OEM Ultra Bejgħ irqiq 10.1 "Int l N4000 quad Core 4GB 32G Notebook Win 10 tablet pc bit-tastiera li tista 'tinqala'
Interl Gemini LakeN4000, 10 "1920 * 1200 FHD IPS, 7.4V Battery 7000mAh, RAM 4GB DDR4, Ħażna ta '32 GB SSD, Wifi / BT, Appoġġ Windows 10 OS. 
Punti ta ’bejgħ:
1.Intel N4000 ċippa Win10 Edizzjoni tad-Dar
2. Interfaċċa tal-funzjoni multipla bit-tastiera 2 f'1
3. 7000 batterija kbira
4.2GB DDR4 b'veloċità għolja ta 'tħaddim 
| isem tal-prodott | 10 pulzieri WIN2-in-110 pc |
| Kulur | griż |
| Materjal | Liga taż-żingu |
| CPU | Intel |
| Tip ta ’CPU | Interl-Gemini Lake N4000, Quad-core |
| Frekwenza tas-CPU | sa 1.1GHz sa 2.6 GHz |
| Grafika GPU | UHD600 sa 200MHz-650MHz |
| Teknoloġija tal-proċess | 14nm |
| Grafika GPU | Intel HD Graphics |
| Tip ta ’netwerk | WIFI |
| Proporzjon ta 'l-aspett | 16:10 |
| Riżoluzzjoni fiżika | 1920 * 1200FHD |
| Multi-touch | 10-touch |
| Deskrizzjoni tal-iskrin | LCD |
| ram | LPDDR4 |
| Memorja operattiva (RAM) | 4GB DDR4 |
| Kapaċità tal-Ħażna (ROM) | 32GB |
| Karta T-flash (tappoġġja valuri estiżi) | 256GB |
| Ċippa tal-grafika | Intel & reg; HD Graphics 500 |
| Frekwenza tal-grafika | 650MHZ |
| Verżjoni Bluetooth | 4 |
| Frekwenza WLAN | 2.4G / 5G |
| ooth blu | 4.0 |
| Kamera quddiem | 200W |
| Kamera ta 'wara | 500W |
| torċ | iva |
| Funzjoni tal-kamera | iva |
| Kelliem | Kelliema stereo built-in 8R / 1.0W * 4 |
| Mikrofonu | iva |
| tastiera | Tastiera tal-ġilda ratba |
| Dawl LED | iva |
| Kapaċità u vultaġġ tal-batterija | 7000mah 7.4V |
| tip ta batterija | Polimeru ta 'liga ta' enerġija għolja |
| Buttuna Funzjoni | Qawwa mixgħula / mitfija, żieda jew tnaqqis tal-volum |
| Metodu ta 'dħul | Tastiera standard Microsoft (appoġġ metodu ta 'input ta' kitba ta 'parti terza / appoġġ ta' tastiera iebsa esterna) |
| Lingwa | Ingliż, Ġermaniż, Franċiż, Taljan, Spanjol, Ħindi, Għarbi, Portugall, Tork, Ġappuniż, Korean |
| tip ta batterija | polimeru |
| Vultaġġ tad-dħul | 3.7V |
| Ħin tal-ħajja (ħin ta 'daqq tal-vidjow) | 6-7H |
| Ħin ta 'ċċarġjar | 2-3H |
| Metodu ta 'ċċarġjar / Tip ta' interfaċċa | MIC USB power supply |
| Power adapter | 12V 2A |
| Tip ta 'interface tal-iċċarġjar | DC |
| Interfaċċa oħra | Tpy-c tal-headset USB3.0 DC mini HDMI docking |
| Kejbil tad-dejta | iswed / abjad |
| Ċarġer tal | Adapter standard tal-Ewropa, adapter standard tal-Istati Uniti, adapter standard tar-Renju Unit |







Pakkett:
1 X mini laptop
1 X Power Adapter (DC 12V-2A)
1 X Manwal għall-Utent (Ingliż)
1 Xheadphone
1X tip-c data data cable
1). L-ewwelnett, aħna nissuġġerixxu l-aħjar soluzzjoni wara li tkun taf ir-rekwiżiti tiegħek biex tissodisfa l-bżonnijiet tiegħek;
2). Dipartiment tal-inġinerija tagħna. se tagħmel sforzi biex tbiddel il-kulur, qoxra tal-qoxra, ippakkjar, differenti
Materjali għall-pc tablet;
3). L-R & D se tiddisinja u tittestja l-applikazzjoni tas-softwer / app biex tagħmel tablet PC umanizzat;
Fuq kollox, Tablet PC minn Shenzhen Xuezhiyou Technology Co., Ltd hija personalizzata għal
L-inkjesta speċjali tiegħek stess, l-inkjesta tiegħek bħala milqugħa ferm.

Ikkuntattjana jekk għandek xi idea dwar tablet pc magħmul apposta!



It-tags Popolari: bl-ingrossa ultra rqiq 10.1inch intel n4000 quad core 4gb 32g notebook, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati









