Pillola ta '8 pulzieri 2 f'1 Pillola bil-Keyboard Win10 System Z8300 Quad Core 2GB / 64G wifi bluetooths laptop notebook

| isem tal-prodott | 8inch WIN10 pc tabella |
| Manifattur | xuezhiyou |
| Marka | xuezhiyou |
| Tip | GTN1301 |
| Kulur | iswed |
| Materjal | plastik |
| Sistema operattiva | Edizzjoni tad-dar WIN10 |
| CPU | Intel |
| Tip ta ’CPU | Atom Z8300 |
| Frekwenza tas-CPU | 1.44GHz |
| Cache | L2 cache 2048KB |
| Numru ta 'qlub / ħjut | 4 qlub 4 ħjut |
| Teknoloġija tal-proċess | 14nm |
| Grafika GPU | Intel HD Graphics |
| Tip ta ’netwerk | WIFI |
| Daqs tal-iskrin | 8Inch |
| Proporzjon ta 'l-aspett | 16: 9 |
| Riżoluzzjoni fiżika | 1280 * 800 |
| Densità tal-pixel tal-iskrin | 220dpi |
| Multi-touch | 10-touch |
| Teknoloġija tal-proċess | Ħġieġ LCD HD BOE |
| Deskrizzjoni tal-iskrin | HD |
| Memorja operattiva (RAM) | 2GB |
| Kapaċità tal-Ħażna (ROM) | 32GB |
| Karta tal-flash | 128GB |
| Protokoll WIFI | mhux appoġġ |
| Frekwenza WLAN | 2.4G / 5G |
| Verżjoni Bluetooth | 4 |
| Funzjoni tal-GPS | appoġġ |
| Sensers | Xejn |
| Kamera quddiem | 30W |
| Kamera ta 'wara | 200W |
| Modalità taż-Żum | tiffoka |
| torċ | iva |
| Funzjoni tal-kamera | iva |
| Kelliem | iva |
| Mikrofonu | iva |
| Tip ta 'Charge Light | iva |
| Interfaċċa tad-dejta | USB mic |
| Interfaċċa tal-vidjo | HDMI |
| Interfaċċa tal-awdjo | Headphones |
| Interfaċċa oħra | Widna tal-mic-usb |
| Buttuna Funzjoni | Qawwa mixgħula / mitfija, żieda jew tnaqqis tal-volum |
| Formati ta 'daqq ta' vidjow | MPEG4-SP, H.264 / AVC, H.263, 3GP, 3G2, MP4, MKV, AVI, WEBMEBM |
| Formati ta 'daqq ta' l-awdjo | MP3, MP2, AMR, AWB, APE, M4A, MIDI, OGG, WAV, FLAC, 3GP (Need License: AAC, WMA) |
| Metodu ta 'dħul | Tastiera standard tal-Microsoft (appoġġ metodu ta 'input bil-kitba ta' parti terza / appoġġ ta 'tastiera iebsa esterna) |
| Applikazzjoni GMS (Għażla) | (Google Search), (Tiftix bil-Vuċi), (Gmail), (Sinkronizzazzjoni tal-Kalendarju), (YouTube), (Google Play), (Chome) |
| Lingwa | Ingliż, Ġermaniż, Franċiż, Taljan, Spanjol, Ħindi, Għarbi, Portugall, Tork, Ġappuniż, Korean |
| Kapaċità u vultaġġ tal-batterija | 4000mah 3.7V |
| tip ta batterija | polimeru |
| Vultaġġ tad-dħul | 3.7V |
| Ħin tal-ħajja (ħin ta 'daqq tal-vidjow) | 4-6H |
| Ħin ta 'ċċarġjar | 2-3H |
| Metodu ta 'ċċarġjar / Tip ta' interfaċċa | MIC USB power supply |
| Power adapter | 5V 2A |
| Kejbil tad-dejta | iswed / abjad |
| Ċarġer tal | Adattatur standard tal-Ewropa, adapter standard tal-Istati Uniti, adapter standard tar-Renju Unit, |
| Karatteristika | Bluetooth, Kamera, Sensor G, Touch Multi, Webcams, Wifi |
| TP | P + G 10 touch point |







Prodotti relatati

1). L-ewwelnett, aħna nissuġġerixxu l-aħjar soluzzjoni wara li tkun taf ir-rekwiżiti tiegħek biex tissodisfa l-bżonnijiet tiegħek;
2). Dipartiment tal-inġinerija tagħna. se tagħmel sforzi biex tibdel il-kulur, il-qoxra tal-qoxra, l-ippakkjar,
materjali differenti għall-pc tablet;
3). L-R & D se tiddisinja u tittestja l-applikazzjoni tas-softwer / app biex tagħmel tablet PC umanizzat;
Fuq kollox, Tablet PC minn Shenzhen Xuezhiyou Technology Co., Ltd hija personalizzata għal
L-inkjesta speċjali tiegħek stess, l-inkjesta tiegħek bħala milqugħa ferm.

Ikkuntattjana jekk għandek xi idea dwar tablet pc magħmul apposta!

It-tags Popolari: 8 pulzier 2 f'1 pillola pc bit-tastiera win10 tas-sistema quad core z8300, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati


