2020 1-NETBOOK OneMix 3s laptop 8.4 pulzier 8GB + 256GB dual band WiFi & BT & il-marki tas-swaba Nisfruttaw
1. sistema operattiva ta ' tieqa 10.
2. intel CoRE I3-10110Y CPU, prestazzjoni għolja, run fast, u joperaw mingħajr xkiel.
3.8.4 pulzier 2560 * 1600 l-iskrin tal-IPS pixel, touch multi-Point, kulur għoli ċar u stramb.
4. tastiera backlit, mibnija fil-ġurdien induzzjoni infra-red, appoġġ skaner tal-marki tas-swaba
5. imħaddma minn 8600mAh batterija b ' kapaċità għolja biex tiċċarġja minn powerbank.

8.4 pulzieri but notebook mini Business laptop
Speċifikazzjoni:
| Cpu | Tal-qalba ta ' intel I3-10110Y |
| RAM | 8GB |
| Rom | 256GB PCIe SSD |
| Iskrin | 8.4 pulzier |
| Riżoluzzjoni | 2560 * 1600pix |
| Tastiera | bil-ġurdien sensur infrared |
| Is-swaba ' tal-appo ġġ | Iva |
| Portijiet | USB 3.0 * 1, tip-C * 1, 3.56 mm headset, mikro SD (TF) slot |
| Batterija | 8600mAh |
| OS | WIN 10 OS legali |
| Daqs | madwar 204 * 129 * 14.9 mm |
| WiFi/BT | 2.4 g/5G kanal doppju WiFi, BT 4.0 |
| Batterija | 8600mAh 3.7 V |
| Piż | madwar 670g Shell tal-metall |
| Applikazzjoni | Negozju femminili |










X ' inhu CUSTOMIZE SERVICE li nistgħu nipprovdu?
1). l-ewwelnett, se nissuġġerixxu l-a ħjar soluzzjoni wara li tkun taf ir-rekwi żiti tiegħek biex tissodisfa l-b żonnijiet tiegħek;
2). id-Dipartiment tal-in ġinerija tagħna se jagħmel sforzi biex ibiddel il-kulur, il-qoxra Shell, l-ippakkjar, materjali differenti għall-Tablet PC;
3). R & D will design and test the software/app application to make tablet PC humanized;
Fuq kollox, Tablet PC minn Shenzhen Xuezhiyou Technology Co., Ltd. huwa personalizzat għall tiegħek speċjali, inkjesta tiegħek kif il-b żonnijiet tiegħek milqugħa ħafna.


It-tags Popolari: wieħed-netbook onemix 3s laptop 8.4 pulzier 8gb + 256gb Laptops, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, personalizzati


