Kids Talking Pen Awdjo Ktieb għat-Tagħlim
Il-pinna li titkellem hija pinna elettronika maġika għat-tagħlim tal-lingwa tal-gidjien, u huwa verament assistent tajjeb għat-tfal. Se jinqara meta jindika t-test jew l-istampi, Jgħin lit-tfal jitgħallmu alfabett, poeżija, jespandu l-vokabularju tagħhom, jgħallmu lit-tfal kif jelenkaw kliem, kif jesprimu u jitgħallmu lingwi barranin. U, il-gidjien jitkellmu l-pinna jużaw ABS u materjali li jirrispettaw l-Eko, ma jagħmilx ħsara lit-tfal u tista 'tbattal awtomatikament meta ma tkunx qed taħdem għal 5 minuti.


Speċifikazzjoni tal-Ktieb tal-Awdjo għat-Tagħlim tal-Kanzunetta Kids Talking
| Memorja | 128MB-8GB |
| Kulur | Fakultattiv |
| Speaker | 4 Ω, 1W |
| Dħul ta 'adapter ta' enerġija | 100 sa 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Output tal-adapter tal-enerġija | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Batterija | Batterija rikarikabbli |
| Batterija xotta | |
| Earphone Jack | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| Linja tal-USB | White jew Iswed 60cm |
| Kotba | Kotba tal-ħsejjes Personalizzati |

Funzjonijiet tal-Ktieb ta 'l-Awdjo għat-Tgħallem tat-Tfal Tal-Nisa
Edukazzjoni, Studju tal-Lingwi, Qari, Smigħ tal-mużika, Reġistrazzjoni, eċċ.


Applikazzjoni tal-Ktieb ta 'l-Awdjo għat-Tagħlim tal-Kanzunetta Kids Talking

Fakultattiv Multi-funzjonali Awdjo Pen Ktieb


Għaliex għażilna:
1) .18-il sena experence fil-manifattura u l-esportazzjoni ta 'ġugarelli edukattivi elettroniċi.
2). Aħna ISO9001 fabbrika.
3). Kwalità għolja u bla periklu, il-prodotti tagħna huma CE, EN71, ROHS approvati mill-FCC u kull prodott jiġi kkontrollat mid-dipartiment tal-QC tagħna qabel il-kunsinna.
4). Il-prodotti kollha qed jużaw materjali favur l-ambjent.
5). R & Ż qawwi tat-tim, nilqgħu bi pjaċir l-OEM / ODM.





It-tags Popolari: gidjien jitkellmu ktieb awdjo tal-pinna għat-tagħlim, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati





