Ġugarelli li jħossu l-istejjer għat-tfal
Iffrankar tal-enerġija:Talking Pen tista 'titfi awtomatikament meta ma tkunx qed taħdem għal 5 minuti.
Konvenjenti:Ladarba l-kontenut tal-awdjo jitniżżlu, Talking Pen tista 'tintuża kullimkien u f'kull ħin.
Batterija rikarikabbli:Bil-batterija tal-litju tal-ħażna integrata ġewwa, tista 'tintuża għal 2-4 sigħat taħt MP3 playing bil-volum sħiħ.
Applikazzjoni estensiva:Mod ġdid għat-tfal biex jitgħallmu, Pinna titkellem se tagħmel ktieb tal-istejjer, poeżiji, rimi, eċċ.


Speċifikazzjoni tal-Ġugarelli li jħossu l-istejjer tat-tfal
| Memorja | 128MB-8GB |
| Kulur | Fakultattiv |
| Speaker | 4 Ω ,1W |
| Input tal-adapter tal-enerġija | 100 sa 240 AC 50/60Hz 700mAh |
| Output tal-adapter tal-enerġija | 5V DC=300 - 350 mAh |
| Batterija | Batterija Rikarikabbli |
| Batterija Niexfa | |
| Jack tal-widna | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| Linja USB | Abjad jew Iswed 60cm |
| Kotba | Kotba tal-ħoss personalizzati |

Karatteristiċi tal-prodott
Dehra u Materjal
Id-dehra għandha immaġni tal-kartuns u tista 'wkoll tiġi personalizzata biex tiġbed l-attenzjoni tat-tfal.
Il-materjal huwa reżistenti għall-qtar u l-ilbies, kif ukoll favur l-ambjent u mhux tossiku, u jiżgura s-sigurtà tat-tfal waqt l-użu.
Funzjonijiet Diversi
Jista 'jaħżen numru kbir ta' stejjer interessanti u kanzunetti tat-tfal, li jagħmilha konvenjenti għat-tfal biex jitgħallmu fi kwalunkwe ħin.
Il-prodott għandu wkoll funzjoni ta 'qari tal-punt, li jippermetti lit-tfal jaqraw kotba bl-istampi jew kotba oħra bil-pinna biex jaċċessaw kontenut addizzjonali ta' tagħlim.
Faċilità ta 'Użu
Id-disinn tal-buttuna huwa sempliċi u ċar, li jagħmilha faċli għat-tfal biex jibdew.


Applikazzjoni tal-Ġugarelli Storytelling Kids Storytelling
A. Edukazzjoni tat-tfal:Bil-kotba awdjo tkopri l-aspetti kollha tal-edukazzjoni qabel l-iskola.
B. Tagħlim tal-istudenti:Materjali tat-tagħlim, dizzjunarji, karti tal-kliem, ktieb tal-lezzjonijiet awdjo.
C. Tagħlim tal-adulti:Tagħlim tal-lingwi, manwal tat-turiżmu, qari tal-Quran, qari tal-Bibbja, qari Buddist.
D. Applikazzjonijiet speċjali:Identifikazzjoni tal-identità, kontra l-iffalsifikar, mapep tal-awdjo, eċċ.

Aħna fabbrika ISO9001 professjonali b'aktar minn 19-il sena esperjenza.
Sistema kritika ta 'kontroll tal-kwalità hija esegwita fil-proċessi kollha ta' produzzjoni tagħna.
Bi gruppi ta 'R & D, nistgħu niżviluppaw u nwettqu dak kollu li għandek bżonn.
Tim tal-bejgħ professjonali huwa dejjem lest hawn biex jagħtik servizz.
Sena ta 'garanzija u manutenzjoni tul il-ħajja hija pprovduta.





Pinna li titkellem maġika fakultattiva u Ktieb tal-Ħoss



It-tags Popolari: Kids Storytelling Sounding Ġugarell, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati





