Deskrizzjoni tat-Traduttur tal-Pinna tal-Qari Elettroniku
Il-pinna li titkellem globali tagħna hija pinna maġika ta 'teknoloġija għolja ddisinjata apposta għall-adulti għat-tagħlim u l-ivvjaġġar b'14-il lingwa (kull lingwa tista' tiżdied jekk għandek bżonn). Tista' titgħallem permezz tal-kotba direttament kif ukoll bil-pinna tipponta u taqra u tista' tibdel il-lingwa meta tipponta lejn il-bandiera.

14-il lingwa għall-għażla tiegħek: Kwalunkwe traduzzjoni tista 'tiġi miżjuda għall-manifattura tad-dwana


Parametri għat-Traduttur tal-Pinna tal-Qari Elettroniku
| Materjali | Plastik ekoloġiku |
| Mudell NO. | TP9 |
| memorja | 8GB |
| kulur | Fidda |
| buttuna | 6 Buttuni |
| kotba | 1 Kotba b'Karta Miksija Stampata sew. |
| Provvista ta 'enerġija | Batterija Rechargeable tal-litju |
| batterija | 350mAh/3.7V |
| adapter tal-iċċarġjar | CE Ċertifikat Euro Tip 700mAh/5V |
| Linja USB | Abjad 60cm |
| Sordina | Abjad bi Kwalità Għolja |


Funzjonijiet tat-Traduttur tal-Pinna tal-Qari Elettroniku


Stampi Dettall

Kotba stampata ta' kwalità għolja hija kkonfigurata bil-pinna. Il-kontenut tal-ktieb huma espressjonijiet ta' kuljum li huma l-aktar utli għall-ivvjaġġar u n-negozju. U fuq wara tal-paġni tal-ktieb, hemm xi referenzi għall-kodiċi dinji taż-żona, vaganzi, numru tat-telefon, kuntatti tal-ambaxxati. Ir-reġistrazzjoni DIY, dizzjunarju elettroniku bl-Ingliż huma wkoll mehmuża għal sejba u użu veloċi.



Applikazzjonijiet tat-Traduttur tal-Pinna tal-Qari Elettroniku

FAQ:
Q: Nista' naqra jew nisma stejjer waqt li niċċarġja l-pinna?
A: Għas-sigurtà tat-tifel/tifla tiegħek, il-pinna tintefa awtomatikament meta tiċċarġja u ma tistax tintuża matul dan iż-żmien.
Q: Kemm nista' nuża l-pinna meta tkun iċċarġjata għal kollox, u kemm idum biex niċċarġja kompletament?
A: Meta tkun iċċarġjata kompletament, il-pinna tista' tintuża għal {{0}} sigħat. Huwa jieħu madwar sagħtejn biex iċċarġja kompletament il-pinna minn 0%. Id-dawl aħmar jibqa' mixgħul waqt li jkun qed jiċċarġja, u d-dawl aħdar jibqa' mixgħul ladarba jkun iċċarġjat għal kollox.
Q: Nista' nirreġistra l-istejjer tiegħi stess u nilgħabhom lit-tifel tiegħi bil-pinna point-and-click?
A: Iva, tista '. Wara li tirreġistra l-istorja, qabbad il-pinna mal-kompjuter tiegħek billi tuża kejbil USB u poġġi l-fajl awdjo rreġistrat fil-folder magħżul. Imbagħad, ixgħel il-pinna, agħfas il-buttuna tal-qawwa biex taqleb għall-kanal fejn jinħażen l-awdjo, u tista 'tilgħab l-istorja li rrekordjajt.

Ippakkjar & Tbaħħir
Sett sħiħ tal-prodotti: Sett wieħed Talking Global jinkludi pinna waħda, ċarġer wieħed iċċertifikat CE, kejbil USB wieħed, earphone wieħed, ktieb wieħed, għant wieħed tal-ġilda u kaxxa tal-kopertura.


Aħna nilqgħu bil-qalb is-servizzi OEM/ODM


Pinna tal-Qari tal-Aħjar Bejgħ
Kumpanija
Aħna manifattur personalizzat fil-prodottpinna li titkellem/tablet pcbi 19-il sena.




It-tags Popolari: traduttur tal-pinna tal-qari elettroniku, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati






