Traduzzjoni multilingwi ta 'adulti Qari bil-pinna
1. Ktieb wieħed ta 'gwida li jivvjaġġa b'14-il traduzzjoni ta'
2. Inklużi lingwa Għarbija, Ċiniża, Olandiża, Ingliża, Franċiża, Ġermaniża, Taljana,
Ġappuniż, Korean, Portugiż, Spanjol, Tajlandiż, Tork, Russu;
3. 7 suġġetti: Everydaycourtesy, Trasport, Akkomodazzjonijiet, Dining, Xiri, Turiżmu, Skambju ta 'flus, eċċ.


Parametri tal-Pinna tal-Qari tat-Traduzzjoni Multilingwi ta 'l-Adulti
| Materjali | Plastik favur l-ambjent |
| Mudell NO. | TP9 |
| memorja | 8GB |
| kulur | Fidda |
| buttuna | 6 Buttuni |
| kotba | 1 Kotba b'karta miksija sew Stampata. |
| Provvista ta 'enerġija | Batterija Rechargeable tal-Litju |
| batterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter tal-iċċarġjar | Tip Euro Certifikat CE 700mAh / 5V |
| Linja USB | White 60cm |
| Apparat tal-widna | Abjad b'Kwalità Għolja |


Ktieb stampat ta 'kwalità għolja huwa konfigurat bil-pinna. Il-kontenut tal-ktieb huwa espressjonijiet ta 'kuljum li huwa l-iktar utli għall-ivvjaġġar u n-negozju. U fuq wara tal-paġni tal-ktieb, hemm xi referenzi għall-kodiċi taż-żona dinjija, il-vaganzi, in-numru tat-telefon, il-kuntatti tal-ambaxxati. Ir-reġistrazzjoni tad-DIY, id-dizzjunarju elettroniku bl-Ingliż huma wkoll mehmuża biex tinstab malajr u tużahom.
Funzjonijiet tal-Pinna tal-Qari tat-Traduzzjoni Multilingwi ta 'l-Adulti
Qari ta 'punti, reġistrazzjoni, qari sħiħ, segwitu, traduzzjoni, MP3, reġistrazzjoni DIY, tfittxija bl-Ingliż, aġġornamenti ta' tniżżil ...




Użu wiesa 'fl-ivvjaġġar barra l-pajjiż, in-negozjar tan-negozju, il-lingwi tat-tagħlim ...


Ippakkjar u tbaħħir
Sett wieħed Talking Global jinkludi pinna waħda li tinqara, ktieb wieħed, ċarġer CE ċertifikat, kejbil USB wieħed, apparat tal-widna wieħed, għant tal-ġilda waħda u kaxxa tal-kisi.
Merħba lilna għall-manifattura OEM & ODM!


Grupp qawwi ta 'R & D.
It-tags Popolari: pinna tal-qari tat-traduzzjoni multilingwi għall-adulti, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati




