Tfal Tagħlim Talking Pinna
Forma ħelu, kuluri vivaċi tal-pinna jistgħu jkunu attraenti ħafna għat-tfal.
Ir-reġistrazzjoni tal-bniedem reali tagħti aktar gost lill-proċess tat-tagħlim.
Jippermetti l-ħażna u d-daqq ta 'fajls MP3 u l-appoġġ tal-karti TF biex testendi l-memorja għall-MP3 jew vuċijiet ġodda għal tagħlim avvanzat.
Tista' tittestja l-Ingliż tiegħek kif tixtieq billi tirreġistra l-vuċi jew taqra wara l-pinna.


Parametri tal-Pinna Talking Kids Learning
| Memorja | 128MB-8GB |
| Kulur | Fakultattiv |
| Speaker | 4 Ω ,1W |
| Input tal-adapter tal-enerġija | 100 sa 240 AC 50/60Hz 700mAh |
| Output tal-adapter tal-enerġija | 5V DC=300 - 350 mAh |
| Batterija | Batterija Rikarikabbli |
| Batterija Niexfa | |
| Jack tal-widna | 3.5mm |
| USB | USB 2.{ {1} } |
| Linja USB | Abjad jew Iswed 60cm |
| Kotba | Kotba tal-ħoss personalizzati |

Funzjonijiet tal-Pinna Talking Kids Learning
1.Point biex taqra: kullimkien inti tippunta, se tinstema immedjatament.
2. Irrepeti: Tista 'tippuntaha għal darb'oħra u għal darb'oħra fl-istess post.
3. Ittraduċi: Mess il-bandiera fuq kull paġna biex tagħżel il-lingwa.
4.Record: Qabbel il-vuċi tat-tfal stess ma 'l-oriġini waħda.
5.MP3 player: Isma aktar mużika mit-tniżżil tal-kanzunetta.

Applikazzjoni tal-Kids Learning Talking Pen fl-edukazzjoni,klassi interattiva, bluetooth, pinna li titkellem WIFI,mappa, turiżmu......

Aħna qed nipprovdu manifattura OEM u ODM.
Prova u Produzzjoni ta' Prova: Ibbażat fuq il-bżonnijiet tiegħek, aħna se nwettqu proofing tal-prodott. Il-produzzjoni ta 'prova mbagħad titwettaq biex tiżgura l-intoppi tal-proċess tal-produzzjoni u l-istabbiltà tal-prodott.
Produzzjoni u Kontroll tal-Kwalità: Matul il-proċess ta 'produzzjoni formali, aħna se nżommu mal-ispeċifikazzjonijiet tal-ġestjoni tal-produzzjoni u nimplimentaw kontroll komprensiv tal-kwalità tul il-katina tal-provvista kollha u l-istadji tal-produzzjoni biex niżguraw li l-kwalità tal-prodott tilħaq l-istandards meħtieġa.
Ippakkjar u Kunsinna: Wara li tlesti l-ippakkjar tal-prodott, aħna se nwettqu spezzjoni ta 'kwalità u nagħżlu l-metodu ta' loġistika xieraq biex niżguraw kunsinna f'waqtha tal-prodott lilek.





Pinna Qari sħuna oħra
Aħna manifattur personalizzat specilized fipinna li titkellem/tablet pcbi 19-il sena. Grupp professjonali ta 'R&D huwa lest għalik fi kwalunkwe ħin.



Kuntatt

It-tags Popolari: gidjien jitgħallmu pinna jitkellem, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati





