Customized 10.1 "Tablet PC 6. 0 3 g GPS WiFi Bluetooth
1 0. 1 "Tablet PC li fih Android 6.0, 3G, GPS, Wi-Fi, u Bluetooth huwa apparat versatili ddisinjat għal utenti li jfittxu bilanċ bejn il-funzjonalità u l-aċċessibilità. Dawn il-pilloli joffru għażliet customizable bħal daqs tal-iskrin, riżoluzzjoni, speċifikazzjonijiet tal-kamera, u aktar, aktar, jippermettu lill-utenti biex ifasslu l-apparat speċifiku tagħhom.

Vantaġġi u Karatteristiċi
1. Ħardwer u software customizable
2. 3 g konnettività b'appoġġ doppju SIM
3. Funzjonalità Integrata tal-GPS
4. Konnettività Wi-Fi u Bluetooth
5. Ħajja twila tal-batterija

Parametri:
| CPU | Serje MTK, Quad-Core \/ Octa-Core. |
| Daqs | Normali: 7 "\/ 8" \/9.6 "\/10.1" |
| os | Android 5.1 \/ 6. 0 |
| Touch Panel | Skrin Kapaċitattiv G + G \/ G + P. |
| Riżoluzzjoni | 1920*1200 |
| Skrin | LCD |
| RAM | 1GB \/ 2GB |
| Rom | 8GB \/ 16GB \/ 32GB \/ 64GB |
| Kamera | Kamera doppja (quddiem: 0. 3MP \/ 2MP, lura: 2MP \/ 5MP \/ 8MP |
| Batterija | 3500MAH -6000 mah |
| Sim | Slot doppju tal-karta sim |
| Sejħa | Appoġġ 3G |
| Lingwi | Lingwa muti |
| GPS | Appoġġ |
| G-Sensor | Appoġġ |
| Bluetooth | Appoġġ |
| Fm | Appoġġ |
| Każ | Metall, plastik jew metall + plastik. |
| Port tal-ħlas | Mikro USB jew DC |
| Ċertifikati | CCC, CE, ROHS, FCC. |
| Pakkett |
Ċarġer, gwida tal-utent, kejbil USB, kaxxa tar-rigali. |
Prodotti:
Iffoka fuq is-softwer jew il-hardware għal Customied, li jista 'jagħmel il-pc PC tiegħek aktar speċjali u uniku u jissodisfa d-domanda tiegħek fuq in-negozju.



Dwar il-kumpanija tagħna:
Aħna manifattur personalizzat tal-fabbrika fuqTablet PC u Pinna Qari \/ Taħdit, appoġġħardwer u softwer, għalhekk hemm tant kuntenta li tisma 'r-rekwiżiti u l-mistoqsijiet mingħandek.


Modi ta 'Kuntatt:
Isem: Oliver Xu
Mobbli: +8618938054112
Skype: Oliver Xu16 (xzysales04@hotmail.com)
WeChat: Smilexu
Websajt: http: \/\/readpen.xuezhiyou.com\/
It-tags Popolari: 10.1 Tablet PC 6



