Tal-Pinna għat-Tfal
Alfabett + Numri + Kotba bil-konversazzjonijiet + logħob + Apprezzazzjonijiet ta 'oqsma differenti u għarfien.
Parametri tal-Pinna Nitkellmu għat-Tfal
| Isem tal-Prodott | Pinna li titkellem, Pinna biex taqra l-Punt, pinna ta 'qari Touch |
| Numru tal-Mudell | V800 |
| Memorja | 128MB-8GB |
| Kulur | Fakultattiv |
| Speaker | 4 Ω, 1W |
| Dħul ta 'adapter ta' enerġija | 100 sa 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Output tal-adapter tal-enerġija | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Batterija | Battery Rechargeable / Battery Nixxef |
| Earphone Jack | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| Linja tal-USB | White jew Iswed 60cm |
| Kotba | Kotba tal-ħsejjes Personalizzati |

Funzjonijiet tal-Pinna Nitkellmu għat-Tfal
1.Touch u aqra
2. Reġistrazzjoni
3. Traduzzjoni tal-lingwi
4. Wara u tqabbil tal-qari
5. Funzjoni MP3 / Game
Applikazzjoni tal-pinna li titkellem fl-edukazzjoni tat-tfal, it-tagħlim tal-adulti, it-tagħlim tal-istudenti, it-tagħlim tal-għomja ...
Servizzi OEM / ODM
Hot Smart Reading Pen
Kumpanija
Factory ISO9001 speċjalizzat fil- pinna / pillola li titkellem b'19-il sena.
It-tags Popolari: pinna għat-tfal, il-manifatturi, il-fornituri, il-fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati





