Tablet PC Keyboard Case Android 6.0
1920 * 1200 b'riżoluzzjoni għolja ma 'android 6.0 octa-core 1.5GHz, meta inti tilgħab il-logħba u tmexxi l-pc tal-pillola, li tagħmel sentimenti u esperjenzi aktar komdi.

Parametri:
| CPU | MTK 6753, octa-core. |
| Daqs | 10.1 " |
| OS | Android 6.0 |
| Touch panel | Skrin kapaċitiv G + G / G + P |
| Riżoluzzjoni | 1920 * 1200 |
| Skrin | LCD |
| ram | 1GB / 2GB |
| ROM | 8GB / 16GB / 32GB / 64GB |
| Kamera | Kamera doppja (Front: 0.3MP / 2MP, Lura: 2MP / 5MP / 8MP |
| Batterija | 6000mAh |
| SIM | Slott tal-biljett Dual Sim |
| Sejħat | Appoġġ 4G |
| Lingwi | Lingwa Muti |
| GPS | Appoġġ |
| G-sensor | Appoġġ |
| Bluetooth | Appoġġ |
| FM | Appoġġ |
| Kawża | Metall, plastik jew metall + plastik. |
| Port ta 'ċċarġjar | Mikro USB jew DC |
| Ċertifikati | CCC, CE, ROHS, FCC. |
| Pakkett | Charger, gwida għall-utent, kejbil USB, kaxxa rigal. |
Dwar il-prodotti:
Disinji differenti fuq il-pc tal-pillola japplikaw għal qasam differenti biex isostnu funzjoni differenti.


FAQ:
1.Jekk jappoġġjaw il-hardware u s-softwer?
Iva, aħna għandna speċjalisti fuq il-ħardwer u s-softwer biex nagħtu appoġġ lil dik.
2. Dwar il-kampjun u l-ordni bl-ingrossa?
Aħna nipprovdu l-kampjun bla ħlas għall-klijenti biex jittestjaw, jordnaw bl-ingrossa mill-inqas 1000.
Id-differenza fil-prezz bejn il-kampjun u l-volum tal-ordni tkun ir-ritorn wara li l-klijenti jordnaw bil-kbir
3.X'għandek tagħmel meta tkun personalizzata?
L-ewwel nett, għamilna biex ikunu jafu r-rekwiżiti speċifiċi tiegħek, allura aħna niċċekkjaw u nipprovdu l-kwotazzjoni għalik.
Xorta waħda tkun taf ir-rekwiżiti tiegħek hija importanti ħafna.
4.About il-kumpanija tagħna?
Aħna customzied fabbrikant fabbrika alongwith, u tiffoka fuq il- pillola pc u titkellem pinna .
Jagħmlu kummerċ apposta fil domestiċi u barranin, għalhekk aħna professjonali.
Prodott ieħor li nipproduċu prinċipalment fil-kumpanija tagħna:
Dwar il-kumpanija tagħna:
Aħna manifattur professjonali fuq il- tablet PC u qari / titkellem pinna , appoġġ hardware u software.


Modi ta 'kuntatt:
Isem: Oliver xu
Mowbajl: +8618938054112
Skype: Oliver Xu16 (xzysales04@hotmail.com)
Wechat: Smilexu
Sit elettroniku: http: //readpen.xuezhiyou.com/
It-tags Popolari: pc tablet keyboard case android 6.0, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati




