HD Edukazzjoni gidjien Tablet PC Custom
Dwar il-kumpanija:
Aħna manifattur personalizzati fuq il-pc tal-pillola u qari / tkellem pinna, nappoġġjaw id-disinni fuq il-hardware u s-software.
Parametri mhux obbligatorji:
| CPU | MTK / Allwinner / Spreadtrum / Rockchip / Intel, octa / quad core |
| Daqs | 7 "/ 8" /9.6 "/10.1" /11.6 "/13.3" |
| OS | Android 5.1 / 6.0 / 7.0 |
| Touch panel | Skrin kapaċitiv G + G / G + P |
| Riżoluzzjoni | 1920 * 1200/1280 * 800/1024 * 600 |
| Skrin | LCD |
| ram | 1GB / 2GB |
| ROM | 8GB / 16GB / 32GB / 64GB |
| Kamera | Kamera doppja (Front: 0.3MP / 2MP, Lura: 2MP / 5MP / 8MP |
| Batterija | 2500mAh-6000mAh |
| SIM | Is-slot tal-biljett Dual Sim / le |
| Sejħat | Appoġġ 4G |
| Lingwi | Lingwa Muti |
| GPS | Appoġġ |
| G-sensor | Appoġġ |
| Bluetooth | Appoġġ |
| FM | Appoġġ |
| Kawża | Metall, plastik jew metall + plastik. |
| Port ta 'ċċarġjar | Mikro USB jew DC |
| Ċertifikati | CCC, CE, ROHS, FCC. |
| Pakkett | Charger, gwida għall-utent, kejbil USB, kaxxa rigal. |
Dwar il-prodott:
Riżoluzzjoni mhux obbligatorja u HD aktar għajnuna fuq is-sentimenti meta inti tmexxi l-pc tal-pillola.
Installa App edukattiv biex tgħin aktar u tqajjem l-interess fuq l-istudju .
Pc tal-pillola personalizzata fil-qasam speċjali
Oħrajn dwar il-prodotti tagħna:

FAQ:
1.Jekk jappoġġjaw il-hardware u s-softwer?
Iva, aħna għandna speċjalisti fuq il-ħardwer u s-softwer biex nagħtu appoġġ lil dik.
2. Dwar il-kampjun u l-ordni bl-ingrossa?
Aħna nipprovdu l-kampjun bla ħlas għall-klijenti biex jittestjaw, jordnaw bl-ingrossa mill-inqas 1000.
Id-differenza fil-prezz bejn il-kampjun u l-volum tal-ordni tkun ir-ritorn wara li l-klijenti jordnaw bil-kbir
3.X'għandek tagħmel meta tkun personalizzata?
L-ewwel nett, għamilna biex ikunu jafu r-rekwiżiti speċifiċi tiegħek, allura aħna niċċekkjaw u nipprovdu l-kwotazzjoni għalik.
Xorta waħda tkun taf ir-rekwiżiti tiegħek hija importanti ħafna.
4.About il-kumpanija tagħna?
Aħna customzied fabbrikant fabbrika alongwith, u tiffoka fuq il- pillola pc u titkellem pinna .
Jagħmlu kummerċ apposta fil domestiċi u barranin, għalhekk aħna professjonali.
Aktar dwar il-kumpanija tagħna:

Modi ta 'kuntatt:
Isem: Oliver xu
Mowbajl: +8618938054112
Skype: Oliver Xu16 (xzysales04@hotmail.com)
Wechat: Smilexu
Sit elettroniku: http: //readpen.xuezhiyou.com/
It-tags Popolari: hd edukazzjoni gidjien pillola pc custom, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati



