Quad core, Octa qalba bi frekwenza għolja u veloċità.
Riżoluzzjoni għolja ta '600 * 1024, 800 * 1280, 900 * 1920
1GB / 2GB RAM, 8GB / 16GB ROM u karta SD estiża

Wirja fuq quddiem:

Lura turi:
Skrin LCD b'definizzjoni għolja:

Sim Card Doppju:

Parametru ta 'pillola ta' 7 pulzieri:
| OS | ibbażat fuq Android 5.1 jew ogħla |
| CPU | MTK8321, Kwad core 1.3GHZ |
| ram | DDR 1GB / 2GB |
| Memorja | 8GB, 16GB għall-għażla, appoġġ estiż karta għal 32GB |
| Touch panel | Touch ta '5 punti touch capacitive |
| Riżoluzzjoni | 7 pulzieri IPS 800 * 1280 |
| GPS | appoġġ |
| Sejħa 3G | appoġġ |
| Kamera | 0.3MP, Wara: 2MP + flashlight (skond il-klijent meħtieġ) |
| Batterija | 2800mAh, 3.7V batterija tal-polimeru tal-Li |
| Port tal-iċċarġjar | DC 5V / 2A |
| Wifi | 802.11 b / g / n |
| Logħba awdjo | MP3 / WMA / APE / FLAC / AAC / AC3 / WAV |
| Video play | appoġġ format FLASH10.1 ta 'Adobe |
| Bluetooth | BT4.0 |
| E-book | PDF / TXT / CHM / HTML / PPT / DOC / EXCEL |
| Stampa | JPEG / BMP / GIF / PNG / TIFF |
| Funzjoni ta 'Taġġorna | Appoġġ għall-aġġornament tal-applikazzjoni |
| Port USB | USB2.0, appoġġ OTG |
| Portijiet oħra | 1 x Mini USB; 1 x jack DC; 1 x 3.5 mm jack tal-widna; 1 x Slott tal-Kard TF; 1 x HDMI Jack (mhux obbligatorju); |
| Ċertifikati | CCC, CE, ROHS, FCC |
| ippakkjar u aċċessorji | 1 x Tablet PC; 1 x Charger; 1 x USB cable OTG; 1 x Earphone; 1 x USB cable; 1 x Manwal tal-Utent; |
| Kuluri: | Griż, abjad, aħmar, blu, roża, vjola, iswed, fidda kif meħtieġ |
| Chager: | 5V 2A, DC 5PIN socket, 80cm tul tal-wajer |
| Cable tal-USB: | MINI 5PIN, tul tal-wajer 70CM |
| Il-headset: | Stereo ta 'żewġ kanali 3.5 ", 120CM tal-wajer |
| Kaxxa tal-ippakkjar: | kaxxa delikata għall-kopertura tar-rigali (Personalizzazzjoni tal-Mistieden); |
Il-Multifunzjoni:
Konnessjonijiet multimedjali:
Il-manifattura tad-dwana hija ġentilment aċċettata
Nistgħu noffrulek varjetà ta 'tip ta' pillola personalizzata għar-rekwiżiti speċjali tiegħek, u s-Servizz għall-Iżvilupp ta 'Software jiġi pprovdut ukoll.
Applikazzjoni:
Pillola edukattiva, PC medika, tabella tar-ristoranti PC, loġistika ... Nistgħu niżviluppaw dak kollu li trid.

Moduli differenti għall-għażla tiegħek:
Materjali: plastik, plastik + metall, metall
Daqs: 7 ", 8", 9 ", 10", 11.6 ", 13.3" u aktar



Garanzija:
1. Garanzija għal sena waħda għall-magna, tiswija b'xejn għall-problema tal-prodott.
2. Appoġġ tekniku / taħriġ dwar it-tiswija għal problema sempliċi
3. Aħna se off 1% spare parts ħielsa bħal: Battery, Kawża, Kamera, Speaker, Power Adapter, USB Cable għal servizz tiegħek wara l-bejgħ eċċ.
4. Aħna wkoll nissuġġerixxu li tixtri spare parts ta '0.5-1% bħal: motherboard, LCD, Touch Panel għat-tiswija ta' wara l-bejgħ tiegħek stess.
informazzjoni tal-kumpanija
Shenzhen Xuezhiyou Technology Co, Ltd , stabbilita f'Jannar 1999, hija intrapriża ta 'teknoloġija għolja li tintegra r-riċerka, żvilupp, produzzjoni, bejgħ u servizzi ta' prodotti elettriċi edukattivi u strumenti ta 'tagħlim elettroniku: pinna tal-qari, pc ta' TV, divertiment Fantastar Car Leswing .. Nipproduċu u jbiegħu pinna li titkellem ta 'kwalità għolja u tablet PC, u aħna waħda mill-aktar fabbriki professjonali f'dan il-qasam.





