Jitkellmu pinna ktieb għall-ġugarell gidien
Maqjel interattivi u kotba jagħmlu gidien interattivi


Parametri tal-ktieb pinna jitkellmu għall gidjien Toy(for reference)
| Il-materjali | ABS u plastik jibżgħu eko |
| Jack | Earphone Jack u USB Jack |
| memorja | 128MB - 8GB personalizzat |
| il-kulur | Eċċ blu isfar aħdar abjad |
| buttuna | 3 Buttons(customized) |
| kotba | Ippersonalizza l-ktieb tal-ħoss |
| Provvista ta ' enerġija | Batterija tal-litju kkargata batterija/AAA niexef |
| batterija | 350mAh / 3.7V |
| piżijiet ta ' l-adapter | 700mAh/5V |
| Linja USB | Abjad/iswed 60 ċm |
| Earphone | Abjad bi kwalità għolja |

Karatteristiċi tal-ktieb pinna Talking għall gidjien ġugarell
1. il-ABS u plastik jibżgħu eko
2. il-memorja kapaċitajiet għażla
3. reċensjonijiet, logħob interative
4. DIY reġistrazzjoni
5. il-mijiet ta ' kotba għall-għażla
6. xi lingwi disponibbli


Applikazzjoni tal-ktieb Talking pinna għall-ġugarell gidien

Merħba lilna għas-servizzi ta ' l-OEM/ODM ma R&D il-grupp tag˙na




It-tags Popolari: ingrossa jew, jitkellmu ktieb pinna għall gidjien ġugarell, fabbrikanti, fornituri, fabbrika, personalizzat




