10.1 "Android Tablet PC 4G 3G Sejħat Wifi 1920 * 1200 GPS IPS 1GB / 2GB


Parametri:
| CPU | MTK6753, octa-core, 1.5GHz. |
| Daqs | Normali: 7 "/ 8" /9.6 "/10.1" |
| OS | Android 5.1 / 6.0 |
| Touch panel | Skrin kapaċitiv G + G / G + P |
| Riżoluzzjoni | 1920 * 1200 |
| Skrin | LCD |
| ram | 1GB / 2GB |
| ROM | 8GB / 16GB / 32GB / 64GB |
| Kamera | Kamera doppja (Front: 0.3MP / 2MP, Lura: 2MP / 5MP / 8MP |
| Batterija | 3500mAh-6000mAh |
| SIM | Slott tal-biljett Dual Sim |
| Sejħat | Appoġġ 4G |
| Lingwi | Lingwa Muti |
| GPS | Appoġġ |
| G-sensor | Appoġġ |
| Bluetooth | Appoġġ |
| FM | Appoġġ |
| Kawża | Metall, plastik jew metall + plastik. |
| Port ta 'ċċarġjar | Mikro USB jew DC |
| Ċertifikati | CCC, CE, ROHS, FCC. |
| Pakkett | Charger, gwida għall-utent, kejbil USB, kaxxa rigal. |
Prodotti relatati:
Dwar il-kumpanija tagħna :
Aħna niffukaw fuq il- personalizzata għall-klijenti u tant kunfidenti biex niżguraw il-kwalità u nipproduċu fil-ħin għall-klijenti, li hija kollha attribwita lill- ispeċjalisti fuq il-hardware u s-softwer u l-fabbrika standard .
Merħba biex tinvestiga lilna dwar dak fi kwalunkwe ħin.
Modi ta 'kuntatt:
Isem: Oliver xu
Mowbajl: +8618938054112
Skype: Oliver Xu (xzysales04@hotmail.com)
Wechat: Smilexu
Sit elettroniku: http: //readpen.xuezhiyou.com/
It-tags Popolari: 10.1 Android Tablet PC 4G 3G Sejħat, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati




