Kids Talking Pen Interactive Learning Book
Bi stil sabiħ, aqra l-pinna tattira ħafna għajnejn it-tfal. Għandu buttuni sempliċi u faċli għall-użu, għalhekk huwa tant konvenjenti li titgħallem u tuża lit-tfal.
U l-pinna tissapportja l-logħob ta 'l-MP3, it-tfal jistgħu jniżżlu l-vuċi, kanzunetti u materjali ta' tagħlim skond l-interess tagħhom.


Parametri tal-Ktieb tat-Tagħlim Interattiv ta 'Kids Talking Pen (bħala referenza)
| Materjali | ABS u plastik li jirrispetta l-ambjent |
| Jack | Earphone Jack u USB Jack |
| memorja | 8GB |
| kulur | Fakultattiv |
| buttuna | Personalizzata |
| kotba | Ktieb edukattiv b'karta stampata sew stampata |
| Provvista ta 'enerġija | Batterija Rechargeable tal-Litju / Batterija AAA |
| batterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter tal-iċċarġjar | 700mAh / 5V |
| Linja USB | White / Black 60cm |
| Apparat tal-widna | Abjad b'Kwalità Għolja |


Funzjonijiet tal-Ktieb tat-Tagħlim Interattiv dwar it-Tfal Nitkellmu
Isma ', aqra, tkanta kanzunetti, tirreġistra, tittraduċi, vokabularju, alfabett, drama, chant ...



Applikazzjoni tal-Ktieb tat-Tagħlim Interattiv ta 'Kids Talking Pen
Edukazzjoni, Studju tal-Lingwi, Qari, Smigħ tal-mużika, vjaġġar, eċċ. Speċjalment libsa għat-tfal.

Karatteristiċi tal-Ktieb tat-Tagħlim Interattiv ta 'Kids Talking Pen
1. Fabbrika bejgħ dirett, ta 'kwalità għolja, prezz kompetittiv, ħin tat-tqassim ta' malajr u l-aħjar servizz.

Grupp ta 'R & D b'esperjenza rikka.

2. Id-disinn tal-klijenti huwa milqugħ.


3. Ktieb awdjo fakultattiv.


It-tags Popolari: gidjien jitkellem bil-pinna ta 'tagħlim interattiv, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati



