Smart Smart Talking Pen għat-tfal
Hija l-pinna tal-qari li għadha kif inbniet bil-kotba awdjo multi-langugaes. Tista 'tindika l-ikona tal-bnadar nazzjonali biex tagħżel il-lingwa li tixtieq. U d-disinn sabiħ tal-pinna u l-ħoss ħelu mill-kotba jistgħu jtejbu l-istudent tiegħek perfettament. Hija l-aħjar ġugarell edukattiv. Mhux ser tqis l-għażliet tiegħek.


Parametri tal-pinna li titkellem dwar l-Edukazzjoni Intelliġenti tal-ABS
| Materjali | ABS u plastik li jirrispetta l-ambjent |
| Jack | Earphone Jack u USB Jack |
| memorja | 8GB |
| kulur | Fakultattiv |
| buttuna | 3 Buttuni (personalizzati) |
| kotba | Ktieb edukattiv b'karta stampata sew stampata |
| Provvista ta 'enerġija | Batterija Rechargeable tal-Litju / Batterija AAA |
| batterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter tal-iċċarġjar | 700mAh / 5V |
| Linja USB | White / Black 60cm |
| Apparat tal-widna | Abjad b'Kwalità Għolja |

Funzjonijiet tal-Pinna li titkellem dwar l-Edukazzjoni Intelliġenti tal-ABS għal Kids
Punt biex jaqra kliem, sentenzi, paragrafi, stampi, karti, art, mat ...



Applikazzjoni tal-pinna li titkellem dwar l-Edukazzjoni Smart tal-ABS

New Bluetooth Qari Pinna
Il-pinna li titkellem mhux biss tintuża ma 'kotba awdjo, iżda hija wkoll imqabbda ma' twieqi tal-kompjuter, Mobile, tablet pc jew TV, li tagħmel it-tagħlim aktar diġitali u effiċjenti.
Nilqgħu bi pjaċir bl-esperjenza rikka tagħna ta 'lR & D tal-grupp.



It-tags Popolari: edukazzjoni intelliġenti abs edukazzjoni tal-pinna għat-tfal, il-manifatturi, il-fornituri, il-fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati




