Kids Smart Learning Machine Point Talking Pen
Il-pinna li tinqara b'mod intelliġenti hija pinna funzjonali li ġġib muti-lingwi, ħsejjes u kanzunetti.


Parametri tal-Punt tal-Magni Tagħlim Intelliġenti tat-Tfal li Jitkitbu bil-Pinna
| Materjali | ABS u plastik li jirrispetta l-ambjent |
| Jack | Earphone Jack u USB Jack |
| memorja | 8GB |
| kulur | Fakultattiv |
| buttuna | 4 Buttuni |
| kotba | Ktieb edukattiv b'karta stampata sew stampata |
| Provvista ta 'enerġija | Batterija Rechargeable tal-Litju |
| batterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter tal-iċċarġjar | CE Certifikat 700mAh / 5V |
| Linja USB | White / Black 60cm |
| Apparat tal-widna | Abjad b'Kwalità Għolja |

Funzjonijiet tal-Pinna Nitkellmu tal-Magni Tagħlim Intelliġenti tat-Tfal
Tista 'taqra meta tagħfas it-test u l-istampi. Il-pinna tal-qari u l-ktieb awdjo jgħinu lit-tfal jibnu ħiliet qari bħal vokabolarju, fonika u komprensjoni tal-qari.



Applikazzjoni tal-Pinna Nitkellmu dwar il-Pinna tat-Tagħlim Smart Smart Kids



OEM u ODM għas-soluzzjonijiet differenti tal-pinna għat-tkellem:
1. AAA batterija xotta jew batterija Li-batterija rikarikabbli magħżula.
2. Funzjoni ta 'kuntatt u ta' qari.
3. Funzjoni MP3 disponibbli, mudelli jistgħu jiġu magħżula.
4. Ir-reġistrazzjoni u t-traduzzjoni, ir-repetizzjoni, it-tniżżil, u l-funzjoni ta 'tluq fakultattiva.
5. Aċċessorji (ċarġer, linja tal-USB, apparat tal-widna, ippakkjar) personalizzati.



Fabbrika ISO9001 bi gruppi professjonali ta 'R & D u timijiet ta' bejgħ. Aħna nipprovdu prodotti u servizzi ta 'kwalità għolja.






It-tags Popolari: gidjien tat-tagħlim intelliġenti punt tal-magna jitkellem pinna, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati




