kwalità għolja 4G Tablet PC Octa Core 1920*1200 2+32G 2.4G 5G Wifi tablet kompjuter
Deskrizzjoni tal-Prodotti:
Android Tablet PC+ Octa core + 4G Sejħa b'Dual SIM Card + multi-funzjoni

4G Tablet PC Octa Core parametru:
| OS | ibbażat fuq Android 6 |
| CPU | MTK6753, Octa qalba 1.6GHZ |
| RAM | DDR 1GB/2GB |
| Memorja | 16GB, 32GB għall-għażla, appoġġ karta estiża għal 64GB |
| Touch panel | 5 port touch G + G touch capacitiv |
| Riżoluzzjoni | 10.1 pulzier IPS 1920 * 1200 |
| Sejħiet 4G | appoġġ |
| Kamera | 2MP, Wara: 5MP + flashlight (skond kull klijent meħtieġ) |
| Batterija | 4500mAh, batterija Li-polimeru 3.7V |
| Port tal-iċċarġjar | DC 5V/2A |
| Wifi | 802.11 b/g/n, 2.4G u 5G dual band wifi |
| 3G | USB 3G tisserfja l-Internet |
| Play awdjo | MP3/WMA/APE/FLAC/AAC/AC3/WAV |
| E-book | PDF/TXT/CHM/HTML/PPT/DOC/EXCEL |
| Stampa | JPEG/BMP/GIF/PNG/TIFF |
| Portijiet oħra | 1 x Mini USB; 1 x DC jack; 1 x 3.5mm jack tal-widna; 1 x TF Card Slot; 1 x HDMI Jack (mhux obbligatorju); |
| Ċertifikati | CCC, CE, ROHS, FCC |
| Kuluri: | Griż, Abjad, Aħmar, Blu, Roża, Vjola, Iswed, Fidda kif meħtieġ |
| Ċarġer: | 5V 2A, sokit DC 5PIN, tul tal-wajer 80cm |
| Kejbil USB: | MINI 5PIN, tul tal-wajer 70CM |
| Headset: | Stereo b'żewġ kanali 3.5", tul tal-wajer 120CM |
Ħarsa ġenerali:
Kulur / materjal tal-qoxra / softwer personalizzat


Skrin ta' definizzjoni għolja:

Uri lura:

Sejħiet 4G b'Dual SIM Card:

2.4G + 5G WIFI:

Kunsinna:

Xenarji ta' Applikazzjoni
Uffiċċju tan-Negozju:L-iskrin kbir u l-proċessur ta' prestazzjoni għolja tal-4G Tablet PC Octa Core ta' 10.1-pulzieri jagħmluha ideali għall-użu f'ambjenti tan-negozju. L-utenti jistgħu jiċċekkjaw emails, jeditjaw dokumenti, iwettqu konferenzi bil-vidjo, u jwettqu kompiti oħra f'kull ħin u kullimkien biex itejbu l-effiċjenza tax-xogħol.
Edukazzjoni Online:Għal studenti li għandhom bżonn jistudjaw onlajn, it-Tablet PC ta' 10.1-pulzieri joffri esperjenza ta' wiri aktar ċara u bla xkiel. Fl-istess ħin, il-portabbiltà tagħha tippermetti lill-istudenti jistudjaw f'kull ħin u kullimkien, mingħajr il-limitazzjonijiet ta 'ħin u post.
Divertiment u Divertiment:It-tablet tappoġġja wkoll karatteristiċi ta’ divertiment bħal jaraw vidjows HD u jilagħbu logħob. L-utenti jistgħu jgawdu l-esperjenza viżiva offruta mill-iskrin kbir u jirrilassaw matul il-ħin liberu tagħhom.

Konnessjonijiet multimedjali:

PERSONALIZZAZZJONI QED TISTENIK!
Applikazzjonijiet differenti b'tablet pc huma ġentilment aċċettati: sistema ta 'tagħlim, użu mediku, ristorant, sistema loġistika... Ma' gruppi professjonali ta 'R&D, aħna nipprovdu l-aħjar soluzzjoni bbażata fuq ir-rekwiżiti tad-dettall tiegħek.

Servizz tal-Klijenti:
Aħna fabbrika ISO9001 professjonali bil-gruppi ta 'R&D tagħna stess, il-personalizzazzjoni hija ġentilment aċċettata:
Nistgħu noffrulek varjetà ta 'tip ta' pillola apposta għar-rekwiżiti speċjali tiegħek, u s-Servizz ta 'Żvilupp tas-Software jiġi pprovdut ukoll.

Garanzija:
1.Sena ta 'garanzija għall-magna, tiswija b'xejn għall-problema tal-prodott.
Appoġġ 2.Technique / taħriġ fuq it-tiswija għal problema sempliċi
3.Aħna off 1% spare parts b'xejn bħal: Battery, Kawża, Kamera, Speaker, Adapter tal-Enerġija, Cable USB għas-servizz ta 'wara l-bejgħ tiegħek eċċ.
4.Nissuġġerixxu wkoll li tixtri 0.5-1% spare parts bħal: motherboard, LCD, Touch Panel għat-tiswija tiegħek wara l-bejgħ.
Ċertifikat tal-Prodotti:




