gidjien pilloli edukattivi Android dual sim 2 + 32G pillola IPS 800 * 1280 pillola ta 'tagħlim wifi pillola ta' 10 pulzier
Prodotti Deskrizzjoni:
Educational Tablet PC + Android OS + Doppju SIM Card + Definizzjoni Għolja


Interface:

Parametru ta 'pillola ta' 10.1 pulzieri studenti:
| OS | ibbażat fuq Android 4.42 |
| CPU | MTK6582, Kwad core 1.3GHZ |
| ram | DDR 1GB / 2GB |
| Memorja | 16 / 32GB għall-għażla, appoġġ karta mwessgħa għal 64GB |
| Touch panel | 5 touch tal-port touch G + G abilità |
| Riżoluzzjoni | 10.1 pulzier IPS 800 * 1280 |
| Karatteristiċi | GPS + BT4.0 + FM |
| Sejħa 3G | appoġġ |
| Kamera | 2MP, Wara: 5MP + flashlight (customisation) |
| Batterija | 4500mAh, 3.7V batterija tal-polimeru tal-Li |
| Port tal-iċċarġjar | DC 5V / 2A |
| Wifi | 802.11 b / g / n |
| 3G | USB 3G tisserfja l-Internet |
| Logħba awdjo | MP3 / WMA / APE / FLAC / AAC / AC3 / WAV |
| Video play | appoġġ format FLASH10.1 ta 'Adobe |
| E-book | PDF / TXT / CHM / HTML / PPT / DOC / EXCEL |
| Stampa | JPEG / BMP / GIF / PNG / TIFF |
| Funzjoni ta 'Taġġorna | Appoġġ għall-aġġornament tal-applikazzjoni |
| Port USB | USB2.0, appoġġ OTG |
| Portijiet oħra | 1 x Mini USB; 1 x jack DC; 1 x 3.5 mm jack tal-widna; 1 x Slott tal-Kard TF; 1 x HDMI Jack (mhux obbligatorju); |
| ippakkjar u aċċessorji | 1 x Tablet PC; 1 x Charger; 1 x USB cable OTG; 1 x Earphone; 1 x USB cable; 1 x Manwal tal-Utent; |
| Kuluri: | Griż, abjad, aħmar, blu, roża, vjola, iswed, fidda kif meħtieġ |
| Chager: | 5V 2A, DC 5PIN socket, 80cm tul tal-wajer |
| Cable tal-USB: | MINI 5PIN, tul tal-wajer 70CM |
| Il-headset: | Stereo b'żewġ kanali 3.5 & ldquo ;, tul tal-wajer ta '120CM |
| Ċertifikati | CCC, CE, ROHS, FCC |
| Kaxxa tal-ippakkjar: | kaxxa delikata għall-kopertura tar-rigali (Personalizzazzjoni tal-Mistieden); |

Skrin ta 'definizzjoni għolja:
Wirja ta 'quddiem:
Lura Uri:
Sim Card Doppju:
Użu wiesa 'għat-tagħlim jew l-uffiċċju:

Konnessjonijiet multimedjali:

Il-manifattura tad-dwana hija ġentilment aċċettata
Nistgħu noffrulek varjetà ta 'tip ta' pillola personalizzata għar-rekwiżiti speċjali tiegħek, u s-Servizz għall-Iżvilupp ta 'Software jiġi pprovdut ukoll.

Merħba għall-inkjesta aktar Prodotti Ġodda tagħna!
Applikazzjoni tal-Prodott:
Servizz ta 'personalizzazzjoni + ODM + OEM
Applikazzjonijiet differenti b'pillola pc huma ġentilment aċċettati: sistema ta 'tagħlim, użu mediku, restorant, sistema loġistika ... Bi gruppi professjonali ta' R & D, aħna nipprovdu l-aħjar soluzzjoni bbażata fuq ir-rekwiżiti ta 'dettall tiegħek.


Pakkett u Kunsinna:

Kumpanija tagħna:

FAQ:
1. Il-materjali kollha użati huma sikuri?
Iva, nużaw il-materjali ABS u Eko-friendly. Il-materjali kollha użati joriġinaw mill-fabbriki ċertifikati ISO u se jiġu ttestjati mill-ġdid mill-QC u l-QA tagħna.
2. Ir-rata tat-tiswija ta 'wara għolja?
Le, ir-rata tat-tiswija tal-prodotti tagħna hija biss 0.3%. Il-kwalità tal-komponenti hija ggarantita. Il-prodotti kollha se jiġu ttestjati sew qabel ma jitwasslu, bħal temperatura u pressjoni, test ta 'tixjiħ, iċċarġjar u test tal-uncharging, twaqqa' t-test ...
3. Kif tagħmel is-servizzi ta 'wara l-bejgħ?
L-ewwel, aħna ser nipprovdu xi komponenti ewlenin għas-sostituzzjoni. Il-klijenti jistgħu jitgħallmu kif jagħmlu l-operazzjoni sempliċi. Imbagħad jekk il-klijenti ma jkunux jistgħu jittrattaw il-problema, il-prodotti jistgħu jintbagħtu lura lilna. L-ispiża tal-kurrier se tinqasam miż-żewġ partijiet.
Garanzija:
1. Garanzija għal sena waħda għall-magna, tiswija b'xejn għall-problema tal-prodott.
2. Appoġġ tekniku / taħriġ dwar it-tiswija għal problema sempliċi.
3. Aħna se off 1% spare parts ħielsa bħal: Battery, Kawża, Kamera, Speaker, Power Adapter, USB Cable għal servizz tiegħek wara l-bejgħ eċċ.
4. Nissuġġerixxu wkoll li tixtri spare parts ta '0.5-1% bħal: motherboard, LCD, Touch Panel għall-tiswija ta' wara l-bejgħ tiegħek stess.
Sorpriża kbira u skontijiet qed jistennewk, jekk jogħġbok tħossok liberu li tikkuntattjani magħna b'xi mistoqsijiet fi kwalunkwe ħin, tilqa 'l-inkjesta tiegħek, ħafna grazzi għall-ħin tiegħek.



