OEM 8 pulgadas mini PC IPS screen 1280 * 800 WIN 10 pillola laptop Z8300 CPU 2GB RAM 32GB MOR SIM slot

| isem il-prodott | 8pulzier WIN10 tabella PC |
| Manifattur | xuezhiyou |
| Marka | xuezhiyou |
| Tip | GTN1301 |
| Kulur | Iswed |
| Materjal | Plastik |
| Sistema operattiva | WIN10 Home Edition |
| Cpu | Intel |
| Tip ta ' CPU | Atomu Z8300 |
| Frekwenza tas-CPU | 1.44 GHz |
| Cache | L2 cache 2048KB |
| Numru ta ' ċentri/ħjut | 4 nuklei 4 ħjut |
| Teknoloġija tal-pro Ċess | 14nm |
| Grafika tal-GPU | Il-grafika ta ' intel HD |
| Tip ta ' netwerk | WIFI |
| Daqs tal-iskrin | 8Pulzier |
| Proporzjon tal-aspett | 16:9 |
| Ri żoluzzjoni fiżika | 1280 * 800 |
| Id-densità tal-pixel tal-iskrin | 220dpi |
| B ' ħafna kuntatt | 10-touch |
| Teknoloġija tal-pro Ċess | HD ħġieġ LCD |
| Deskrizzjoni tal-iskrin | Hd |
| Memorja operattiva (RAM) | 2GB |
| Kapaċità ta ' ħżin (ROM) | 32GB |
| Karta T-flash | 128GB |
| Protokoll WIFI | ma jappoġġax |
| Frekwenza WLAN | 2.4 G/5G |
| VERŻJONI Bluetooth | 4 |
| Funzjoni GPS | Appoġġ |
| Sensers | Xejn |
| Kamera ta ' quddiem | 30W |
| Kamera ta ' wara | 200W |
| Modalità taż-żum | Jiffoka |
| flash light | Iva |
| Funzjoni tal-kamera | Iva |
| Kelliem | Iva |
| Mikrofonu | Iva |
| Ħlas tad-dawl tat-tarf | Iva |
| Interfaċċa tad-dejta | mic USB |
| Interface tal-vidjow | HDMI |
| Interface ta ' l-awdjo | Headphones |
| Interfaċċja oħra | Mic-USB headset |
| Funzjoni buttuna | Enerġija fuq/mitfi, żieda fil-volum jew tnaqqis |
| Formati tal-plejbek tal-vidjow | MPEG4-SP, H. 264/AVC, H. 263, 3GP, 3G2, MP4, MKV, AVI, WEBMEBM |
| Formati tal-plejbek tal-awdjo | MP3, MP2, AMR, AWB, APE, M4A, MIDI, OGG, WAV, FLAC, 3GP (liċenzja tal-b żonn: AAC, WMA) |
| Metodu tal-input | Tastiera ta ' Microsoft standard (appoġġ għall-metodu ta ' input ta ' parti terza tal-kaligrafija/appoġġ għal tastiera esterna iebsa) |
| GMS applikazzjoni (għażla) | (Search Google), (Fittex bil-VU ċi), (Gmail), (sinkronizzazzjoni tal-kalendarju), (YouTube), (Google Play), (chome) |
| Lingwa | Ingliż, Ġermaniż, Franċiż, Taljan, Spanjol, Hindi, Għarbi, Portugal, Tork, Ġappuniż, Korean |
| Il-kapa ċità tal-batterija u l-vulta ġġ | 4000mah 3.7 V |
| tip ta ' batterija | Polimeru |
| Vultaġġ tad-d ħul | 3.7 v |
| Ħin tal-ħajja (ħin tal-plejbek tal-vidjow) | 4-6H |
| Ħin tal-i ċċarġjar | 2-3H |
| Metodu tal-i ċċarġjar/tip ta ' Interfaċċa | MIC provvista tal-ener ġija USB |
| Adapter ta ' l-elettriku | 5V 2A |
| Kejbil tad-dejta | iswed/abjad |
| Kollettur | L-adapter standard ta ' l-Ewropa, l-adaptor standard ta ' l-Istati Uniti, l-adapter |
| Karatteristika | Bluetooth, kamera, sensur G, multi-touch, Webcams, WiFi |
| TP | It-touch punt P + G 10 |







1). l-ewwelnett, se nissuġġerixxu l-a ħjar soluzzjoni wara li tkun taf ir-rekwi żiti tiegħek biex tissodisfa l-b żonnijiet tiegħek;
2). id-Dipartiment tal-in ġinerija tagħna se jagħmel sforzi biex ibiddel il-kulur, il-qoxra Shell, l-ippakkjar, materjali differenti għall-Tablet PC;
3). R & D will design and test the software/app application to make tablet PC humanized;
Fuq kollox, Tablet PC minn Shenzhen Xuezhiyou Technology Co., Ltd. huwa personalizzat għall tiegħek speċjali, inkjesta tiegħek kif il-b żonnijiet tiegħek milqugħa ħafna.
It-tags Popolari: OEM 8 pulgadas mini PC Ips screen 1280 * 800 WIN 10 pillola laptop, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, customized




