Rugged Tablet PC B'NFC
Parametru ta 'tabella imħatteb t
| Daqs | 7 " |
| OS | Android 6.0 |
| CPU | MTK6737 |
| TP | G + G |
| ram | 1GB / 2GB |
| Memorja | 16GB / 32GB u tappoġġja l-karta TF |
| Wifi | Appoġġ |
| Riżoluzzjoni | IPS 800 * 1280/1200 * 1920 |
| Kamera | Front 2MP, lura 5MP |
| Batterija | 10000mAh |
| 4G / 3G | Appoġġ |
| Karatteristiċi | FM, BT4.0, G-senser |
| Port tal-iċċarġjar | AC 100-240V 50-60HZ |
| Rikonoxximent tal-marki tas-swaba ' | Appoġġ |
| Kodiċi QR | Appoġġ |
| Iris rikonoxximent | Appoġġ |
| NFC | Appoġġ |
Dwar il-Prodott:
7 pulzieri quad-core b'10000 mAh batterija
appoġġ NXP NFC u GPS.

Pillola b'saħħitha IP65, Gorilla Glass TP
Għandek Wii, BT u sejħa ta 'appoġġ.

Skond ir-rekwiżiti tiegħek, il-grupp ta 'lR & D tagħna jista' jiddisinja għalik
fuq is-softwer u l-ħardwer, li ġej huwa xi eżempju, nilqgħu nistaqsu aktar.
Tabella medika pc
Mudell ġdid, pillola tat-tagħlim
Informazzjoni dwar il-kumpanija
Xuezhiyou, tiffoka fuq it-teknika li tgħin biex tipprovdi s-servizz u ssolvi l-problema għalik, il-manifattur personalizzata ta 'pinna li titkellem u pc tal-pillola, ma' ISO9001 approvat.
Modi ta 'Kuntatt:
Isem: Oliver Xu
Whatsapp (Mobile, Wechat): + 8618938054112
Skype: Oliver Xu16
Websajt ta 'Alibab :: http: //readpen.xuezhiyou.com/
It-tags Popolari: pc tal-pillola imħatteb bl nfc, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati


