7 pulzieri Kid Tablet PC Quad-core Android 7.0
Għall-port nistgħu nilħquk biex tappoġġja aktar trasferiment. Bħall-OTG u HDMI u l-bqija.
Parametri:
| CPU | Serje MTK, quad-core / octa-core. |
| Daqs | Normali: 7 "/ 8" /9.6 "/10.1" |
| OS | Android 5.1 / 6.0 |
| Touch panel | Skrin kapaċitiv G + G / G + P |
| Riżoluzzjoni | 1920 * 1200 |
| Skrin | LCD |
| ram | 1GB / 2GB |
| ROM | 8GB / 16GB / 32GB / 64GB |
| Kamera | Kamera doppja (Front: 0.3MP / 2MP, Lura: 2MP / 5MP / 8MP |
| Batterija | 3500mAh-6000mAh |
| SIM | Slott tal-biljett Dual Sim |
| Sejħat | Appoġġ 3G |
| Lingwi | Lingwa Muti |
| GPS | Appoġġ |
| G-sensor | Appoġġ |
| Bluetooth | Appoġġ |
| FM | Appoġġ |
| Kawża | Metall, plastik jew metall + plastik. |
| Port ta 'ċċarġjar | Mikro USB jew DC |
| Ċertifikati | CCC, CE, ROHS, FCC. |
| Pakkett | Charger, gwida għall-utent, kejbil USB, kaxxa rigal. |
Prodotti:
Il-pc tal-pillola personalizzata tagħmel il-funzjoni aktar evidenti fuq il-ħardwer jew is-softwer, aħna lesti li nisimgħu aktar ideat mingħandek tant.
Dwar il-kumpanija tagħna:
Aħna manifattur personalizzati mill-fabbrika fuq il- tablet PC u qari / tkellem pinna , appoġġ ta ' hardware u software , u għalhekk se jkun hekk kuntenti li tisma' r-rekwiżiti u l-mistoqsijiet mingħandek.

Modi ta 'kuntatt:
Isem: Oliver xu
Mowbajl: +8618938054112
Skype: Oliver Xu16 (xzysales04@hotmail.com)
Wechat: Smilexu
Sit elettroniku: http: //readpen.xuezhiyou.com/
It-tags Popolari: 7 pulzieri gidjien pillola pc quad-core android 7.0, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati



