OEM Pilloli tal-Manifatturi Shenzhen Hardware Palmtop Prezzijiet tal-Kompjuters
Modi multipli jistgħu jinxtegħlu rieda, u l-applikazzjoni tax-xena tista 'tkun mixtieqa liberament


Id-disinn ta 'kelliem b'żewġ kanali quddiem għandu ħoss stereo eċċellenti u effett fuq il-post, u l-effett huwa aktar sabiħ u xokkanti meta tara films u mużika.

Iċċarġjar mgħaġġel li jiffranka l-enerġija, ħajja tal-batterija li ddum
6500mAh bi pressjoni għolja tal-batterija tal-litju tal-polimeru, ċarġer standard ta 'ċarġ, iċċarġjar aktar mgħaġġel, kontroll tal-qawwa tal-irfinar fuq livell tas-sistema, sa 6 sigħat ta' kapaċità ta 'daqq ta' vidjow lokali 1080p mhux interrott, iġġib esperjenza ta 'ħajja tal-batterija itwal, tista' tgawdi logħob itwal, awdjo u vidjow u esperjenzi oħra ta 'applikazzjoni.
| Batterija | |
| Ħin kontinwu ta 'daqq ta' vidjow | 6 h |
| Softwer | |
| Pjattaforma | Twieqi |
| Piż u dimensjonijiet | |
| Wisa ' | 292.1 mm |
| Profond | 8.45 mm |
| Għoli | 201.42 mm |
| Piż | 786 g |
| Kontenut tal-ippakkjar | |
| Manwal | Iva |
| Adapter AC inkluż | Iva |
| Gwida għall-bidu malajr | Iva |
| Karta tal-garanzija | Iva |
| Stylus pinna | Iva |
| Karatteristiċi oħra | |
| Manifattur tal-proċessur | Intel Cherry Trail Z8350 |
| RAM intern | 4GB |
It-tags Popolari: Manifatturi tal-ħardwer tal-manifatturi tal-hardware OEM, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati


