Gidjien jitkellmu pinna ktieb il-qari għat-tagħlim
Alfabett + numri + kotba b ' konverżazzjonijiet + logħob +... Appreciations ta ' oqsma differenti u l-għerf.

Parametri tal-gidien jitkellmu qari pinna ktieb għat-tagħlim (għal referenza)
| Il-materjali | ABS u plastik jibżgħu eko |
| Jack | Earphone Jack u USB Jack |
| memorja | 8GB |
| il-kulur | Mhux obbligatorju |
| buttuna | Personalizzat |
| kotba | Ktieb edukattiv b'karta ukoll stampata miksija |
| Provvista ta ' enerġija | Batterija tal-litju kkargata |
| batterija | 350mAh / 3.7V |
| piżijiet ta ' l-adapter | 700mAh/5V |
| Linja USB | Abjad/iswed 60 ċm |
| Earphone | Abjad bi kwalità għolja |

Funzjonijiet tal-gidien jitkellmu pinna ktieb il-qari għat-tagħlim
1. il-punt li jaqra: kullimkien tipponta, li jagħmel ħoss immedjatament.
2. Irrepeti: Inti tista punt li jerġgħu u jerġgħu fl-istess post.
3. ir-rekord: Qabbel gidien proprji vuċi b ' oriġini wieħed.
4. l-MP3 player: tisma ' l-mużika aktar milli jniżżel kanzunetta.
5. jittraduċi: punt l-ikona tal-bnadar nazzjonali biex tagħżel il-lingwa li tixtieq.


Applikazzjoni tal-gidien jitkellmu pinna ktieb il-qari għat-tagħlim



Servizzi ta ' l-OEM/ODM ħafna Merħba


Grupp ta ' R&D b ' saħħithom



It-tags Popolari: Qed jaqra ktieb pinna għat-tagħlim, fabbrikanti, fornituri, fabbrika, ingrossa jew, personalizzat gidien jitkellmu


