Rigal tal-Milied Pilloli Android għat-Tfal

7- pulzier Android Tablet PC, RAM 1GB, ROM 8GB, b'ħafna applikazzjonijiet tal-Google biex igawdu l-qari, il-kant, it-tpinġija ..., intant, il-logħob utli huma disponibbli biex jitgħallmu l-ittri, pronunzja ...

Tagħlim tal-Edukazzjoni + Disinn Ħelu għat-Tfal + Tagħlim tal-App + Logħob tal-Istudenti tat-Tfal u Vidjow \/ Logħob + Lock tal-Ġenituri + Appoġġ Multilanguages

Ħarsa ġenerali lejn ir-rigali tat-tablet android tat-tfal:


Dejta tat-Teknoloġija ta 'Gift Kids Android Tablet PC:
| Isem tal-Prodotti | Kids Super Irħas Android Tablet PC għal Rigali |
| Sistema ta 'tħaddim | Android 4.4.2 jew Android 8.1 Quad Core |
| Skrin | 7 "5 punti touch screen capacitive |
| Riżoluzzjoni | 1024 * 600HD pixel |
| CPU | Allwinner A23 A33 |
| GPU | Mali400 |
| RAM | 512MB, 1GB |
| Rom | 8GB |
| Kamera | {{{0}}. 3MP +2. 0MP |
| Wireless | WiFi 802.11b \/ g \/ n |
| 3G | Appoġġ għal modem estern 3G |
| G-Sensor | Appoġġ |
| GPS | LE |
| Batterija | 2500mAh |
| Dimensjonijiet | 182 * 121 * 10mm |
| Ħin tax-xogħol | 2-3 sigħat |
Il-pilloli ħelu tal-Android għat-tagħlim, il-kant, it-tpinġija, għat-tfal madwar id-dinja.
Multilanguage biċ-Ċiniż, Ingliż, Franċiż, Korean, Deutsch, Għarbi, Taljan, Ġappuniż, u Quran ta 'appoġġ.

- Daqs: 7 ''
- Kulur: fidda, deheb, iswed, abjad, aħmar, blu, roża, kull kulur li tixtieq;
- APKS & Boots: Ikteb \/ Disinn u Test minna;
- Customize Servizz: Lingwa Default, Wallpaper, Logo tal-Ibbutjar, Applikazzjonijiet \/ Vidjows installati minn qabel ... bħala ħtieġa.

* Kids Tablet PC + * Edukattiv Tablet PC
Lingwa Nattiva u Tagħlim tal-Lingwi Internazzjonali bil-Logħob;
Klassi onlajn ikkuluriti u vivaċi biex jattiraw l-istudenti u jispiraw l-interess tagħhom fit-tagħlim.

Vantaġġi ta 'Rigal Interessanti għat-Tfal Tablet PC Applikazzjoni:
- Book Touch & Readout & Video Classes;
- Wara s-smigħ u t-tagħlim tat-taħdit u l-lingwi;
- Esperimenti tax-Xjenza \/ Esperimenti tal-Kimika \/ Esperimenti tal-Fiżika;

Xuezhiyou Technology --- OEM ODM kollha Puster Tablet PC b'soluzzjonijiet differenti appoġġjati.

Jekk inti interessat fir-rigal tal-Milied tagħna pilloli Android għat-tfal, merħba għall-bejgħ bl-ingrossa l-prodotti ta 'kwalità u konvenjenti mal-fabbrika tagħna. Magħruf bħala wieħed mill-manifatturi u fornituri ta 'prodotti edukattivi ewlenin fiċ-Ċina, noffru wkoll servizz apposta bi prezz kompetittiv. Ħossok liberu li tikkuntattjana għal aktar informazzjoni.
It-tags Popolari: Rigal tal-Milied Pilloli Android għal tfal, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati




