Parametri tal-Ktieb tal-Pinna tat-Taħdit Magic għat-Tfal (għal referenza)
| Materjali | ABS u Plastik li ma jagħmilx ħsara lill-ambjent |
| Jack | Jack tal-Earphone u Jack tal-USB |
| Memorja | 8GB (jista 'jiġi estiż għal 32GB) |
| Kulur | Abjad / Kwalunkwe kulur jista 'jsir |
| Buttuna | 4 buttuni b'ħafna funzjonijiet |
| Kotba | 3 Ktieb tal-Awdjo |
| Provvista tal-enerġija | Batterija rikarikabbli tal-litju |
| Batterija | 350mAh / 3.7V |
| Adapter tal-iċċarġjar | 700mAh / 5V |
| Linja USB | Abjad / Iswed 60cm |
| Età | 3-8 snin |

| Iffrankar ta 'l-enerġija | Li titkellem Il-Pinna tista 'tintefa awtomatikament meta ma tkunx qed taħdem għal 5 minuti |
| Batterija rikarikabbli | B'ħażna inkorporata batterija tal-litju ġewwa, jista 'jintuża għal 4-6 sigħat taħt mp3 jilgħab b'volum sħiħ |
| Konvenjenti | Ladarba l-kontenut tal-awdjo jitniżżel, pinna li titkellem tista 'tintuża kullimkien u f'kull ħin |
| Applikazzjoni estensiva | Mod ġdid għat-tfal biex jitgħallmu -Nitkellmu Pen jipprovdi smigħ, qari, ripetizzjoni, korrezzjoni tal-pronunzja, reġistrazzjoni u traduzzjoni mill-kliem permezz tal-paragrafi sistematikament. |


Tfal Diġitali Pinna u Kotba li Jitkellmu bl-Ingliż
6 lingwi tagħlim mezz: Ingliż, Spanjol, Ċiniż, Korean, Franċiż u Għarbi
Funzjonijiet ewlenin tal-Pinna Diġitali Għat-Tagħlim tat-Tfal:
1. Il-Pinna li titkellem tipprovdi korrezzjoni tas-smigħ, tal-qari, tar-ripetizzjoni, tal-pronunzja
2.MP3 funzjoni: niżżel u isma 'kwalunkwe kanzunetta li tixtieq;
3. Wara l-qari, ir-reġistrazzjoni u t-traduzzjoni mill-kliem permezz tal-paragrafi sistematikament
4. Iffrankar ta 'l-enerġija -- Il-Pinna li titkellem tista' tintefa awtomatikament meta ma tkunx qed taħdem għal 5 minuti (jew aktar minn 5 minuti)
5. Ladarba l-kontenut tal-awdjo jitniżżel, It-Taħdit tal-Pinna tista 'tintuża kullimkien u f'kull ħin
6. Kotba multipli mħaddma bl-awdjo huma disponibbli, numru kbir ta 'riżorsi tal-kotba jistgħu jsiru f'pinna waħda.
7. Mod ġdid biex titgħallem-Nitkellmu Pen jagħmel ktieb tal-istejjer, poeżiji, rima, eċċ.
8. Mibnija f'logħob differenti biex tittestja l-għarfien li t-tfal tgħallmu u memorizzaw mil-lezzjoni.

Karatteristiċi tal-Ktieb awdjo:
1.Traduttur tal-lingwa: sett wieħed ta 'kotba inklużi 3 kotba b'5 lingwi: Ingliż bil-miktub u 4 traduzzjonijiet Franċiż, Ċiniż, Għarbi u Korean.
2. Pinna għat-tagħlim tat-tfal bl-Ingliż: Alphabet + Numri + kotba ta 'konversazzjoni + logħob + rima tan-nursery Ingliża + Kanzunetti Ingliż Melodija ......
3. Inklużi kliem ewlieni, reviżjoni tal-mudell tas-sentenza u titjib tal-memorja.
4. Il-konversazzjonijiet fil-ktieb huma qrib il-ħajja ta 'kuljum.
5. Ir-ritmi, il-kanzunetti u l-logħob tan-nursery se jagħmlu lit-tfal jitgħallmu faċilment waqt id-divertiment.

Applikazzjoni tal-Pinna li Titkellem
Ippakkjar&Trasport bil-Baħar
Sett sħiħ ta 'kids li jitkellmu pinna jinkludi pinna tal-qari 1, 3 kotba, 1 Ċarġer, 1 USB Cable, bażi waħda, manwal 1 u l-kaxxa tal-kopertura delikata.


OEM u ODM għall-qari differenti pen soluzzjonijiet:
1. Batterija niexfa AAA jew batterija Li-battery rikarikabbli magħżula.
2. Tmiss u aqra l-funzjoni.
3.MP3 il-funzjoni disponibbli, jistgħu jintgħażlu mudelli.
4. Reġistrazzjoni u traduzzjoni, ripetizzjoni, tniżżil, uploading tal-funzjoni mhux obbligatorja.
5. Aċċessorji (ċarġer, linja USB, earphone, ippakkjar) personalizzati.
6. Logo / marka personalizzata.


Aħna nagħmlu l-kotba jitkellmu.
Jistgħu jintgħażlu mudelli differenti ta 'pinna u kotba huandred. Il-kotba tiegħek stess jistgħu jiġu pprogrammati biex jaħdmu bil-pinen li jitkellmu. Kwalunkwe lingwa tista' tiġi pprogrammata.

Xuezhiyou:
------Aktomize Nitkellmu Pinna Manifattur bi 15-il sena;
------Factory b'Ċertifikat ISO 9001 Approvat;
-------Dipartiment tar-R&D ta 'Esperjenza Rikka;
------Proċess ta 'Kontroll tal-Kwalità tal-Prodotti ------;
------ Bejgħ Professjonali & Tim ta 'wara s-servizz.


Magic Nitkellmu Pinna --- Nagħmlu t-taħdita tal-ktieb tiegħek.
Bejgħ bl-ingrossa, Soluzzjoni, Personalizzazzjoni, OEM / ODM.
Magħna, in-negozju tiegħek huwa sigur u garantit.




It-tags Popolari: tfal tfal tfal bl-Ingliż & pinna li titkellem maġika, manifatturi, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, personalizzati







