Ktieb tal-Pinna Talking Spanjol għat-Tfal Introduzzjoni tal-Prodott
Il-Kids Talking Pen tappoġġja l-personalizzazzjoni u tista 'tinkludi lingwi multipli bħall-Ingliż, Ċiniż, Għarbi, Franċiż, Spanjol u Korean, b'lingwi addizzjonali disponibbli biex jiżdiedu.
Dan is-sett tal-kotba tal-pinna li jitkellem huwa ddisinjat biex it-tfal jitgħallmu sitt lingwi billi jużaw tliet kotba, li jippermettu lit-tfal jitgħallmu diversi lingwi fl-istess ħin. Billi jindikaw l-ikoni tal-bnadar nazzjonali, it-tfal jistgħu faċilment jagħżlu l-lingwa li jridu.
Bid-disinn sabiħ tagħha tal-pinna u ħsejjes ħelu mill-kotba, tgħin biex ittejjeb l-esperjenza tat-tagħlim tat-tfal b'mod effettiv. Huwa ġugarell edukattiv kbir, u mhux se jiddispjaċih mill-għażla tiegħek.
Il-Ktieb tal-Pinna Spanjola għat-Tfal hija soluzzjoni ta’ tagħlim bilingwi interattiva li tgħin lit-tfal jitgħallmu l-Ispanjol permezz tal-ħoss, il-qari u l-logħob. Billi tgħaqqad kotba ingaġġanti mat-teknoloġija tal-pinna intelliġenti li titkellem, tappoġġja l-iżvilupp bikri tal-lingwa, il-bini tal-vokabularju, u l-prattika tal-pronunzja għal dawk li jibdew.


Parametri tal-Ktieb tal-Pinna Talking Spanjol għat-Tfal (għal referenza)
| Materjali | ABS u Plastik favur l-Eko{0}} |
| Jack | Earphone Jack u USB Jack |
| Memorja | 8GB (jista' jiġi estiż għal 32GB) |
| Kulur | Abjad / Kwalunkwe kulur jista 'jsir |
| Buttuna | 4 buttuni b'multi-funzjoni |
| Kotba | 3 Ktieb Awdjo |
| Provvista ta 'enerġija | Batterija Rechargeable tal-litju |
| Batterija | 350mAh/3.7V |
| Adapter tal-iċċarġjar | 700mAh/5V |
| Linja USB | Abjad/Iswed 60cm |
| Età | 3-8 snin |

| Iffrankar tal-enerġija | Talking Pen tista 'awtomatikament titfi meta ma tkunx qed taħdem għal 5 minuti |
| Batterija rikarikabbli | B'batterija tal-litju tal-ħażna mibnija-ġewwa, jista 'jintuża għal 4-6 sigħat taħt MP3 playing bil-volum sħiħ |
| Konvenjenti | Ladarba l-kontenut tal-awdjo jitniżżel, Pinna li titkellem tista 'tintuża kullimkien u f'kull ħin |
| Applikazzjoni estensiva | Mod ġdid għat-tfal biex jitgħallmu -Talking Pen jipprovdi smigħ, qari, ripetizzjoni, korrezzjoni tal-pronunzja, reġistrazzjoni u traduzzjoni minn kliem permezz ta' paragrafi b'mod sistematiku. |

Funzjonijiet tal-Ktieb tal-Pinna Spanjola għat-Tfal
1. Punt biex taqra;
2. Ir-reġistrazzjoni;
3. Wara l-Qari, Korrezzjoni tal-Pronunzja;
4. Ripetizzjoni;
5. It-traduzzjoni;
6. MP3 player;
7. Bidla fil-volum;
8. Logħob u testijiet interattivi;
9. Aġġornament u ħażna.

Karatteristiċi Ewlenin u Benefiċċji tat-Tagħlim
Esperjenza Interattiva ta' Tagħlim Spanjol
- It-tfal jistgħu jisfruttaw kliem u stampi biex jisimgħu pronunzja korretta u spjegazzjonijiet tal-awdjo.
Żvilupp Bikri tal-Lingwa
- Iddisinjat għal dawk li jibdew biex jibnu vokabularju Spanjol u ħiliet tas-smigħ.
Phonics & Pronunzja Prattika
- Jgħin lit-tfal itejbu l-pronunzja permezz ta 'smigħ u taħdit ripetuti.
Multi-Metodu ta' Tagħlim Sensorjali
- Tgħaqqad l-interazzjoni viżwali, tas-smigħ u tal-mess għal riżultati ta’ tagħlim aħjar.
Faċli biex tużah għat-tfal
- Operazzjoni sempliċi tagħmilha adattata għat-tfal żgħar u dawk li qed jitgħallmu qabel l-iskola.


Applikazzjoni tal-Pinna li titkellem

Ippakkjar & Tbaħħir
Sett sħiħ ta 'pinna li titkellem għat-tfal jinkludi pinna tal-qari 1, 3 kotba, Ċarġer 1, Cable USB 1, bażi 1, manwal 1 u l-kaxxa tal-qoxra delikata.


OEM u ODM għas-soluzzjonijiet differenti tal-pinna tal-qari:
1. Batterija niexfa AAA jew Li-batterija rikarikabbli magħżula.
2. Mess u aqra funzjoni.
3. MP3 funzjoni disponibbli, mudelli jistgħu jintgħażlu.
4. Ir-reġistrazzjoni u t-traduzzjoni, ir-repetizzjoni, it-tniżżil, u t-tlugħ funzjoni mhux obbligatorja.
5. Aċċessorji (ċarġer, linja USB, earphones, ippakkjar) personalizzati.
6. Logo/marka personalizzata.


għaliex tagħżel Xuezhiyou:
- Ippersonalizza Talking Pen Manifattur bi 15-il sena;
- Fabbrika b'Ċertifikat ISO 9001 Approvat;
- Appoġġ tat-Teknoloġija b'Esperjenza Rikka, Dipartiment tar-R&D
- Proċess strett ta 'Kontroll tal-Kwalità tal-Prodott
- Bejgħ Professjonali u Tim ta' -servizz ta' wara.


- Magic Talking Pen --- Aħna nagħmlu t-taħdita tal-ktieb tiegħek.
- Bejgħ bl-ingrossa, Soluzzjoni, Personalizzazzjoni, OEM/ODM.
- Magħna, in-negozju tiegħek huwa sigur u garantit.




It-tags Popolari: Ktieb tal-pinna li jitkellem Spanjol għat-tfal, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati





