Il-Ktieb tal-Pinna tat-Tpinġija Diġitali tat-Tpinġijiet
Il-pinna tat-Taħdit Diġitali hija pinna funzjonali li ġġib multi-lingwi, ħsejjes u kanzunetti. Tista 'taqra meta tagħfas it-test u stampi.


Parametri tal-Ktieb tal-Pinna tat-Tpinġija Diġitali tal-Manifattur (bħala referenza)
| Materjali | ABS u plastik li jirrispetta l-ambjent |
| Jack | Earphone Jack u USB Jack |
| memorja | 8GB (Mhux obbligatorju) |
| kulur | Fakultattiv |
| buttuna | 6 Buttuni |
| kotba | Ktieb edukattiv b'karta stampata sew stampata |
| Provvista ta 'enerġija | Batterija Rechargeable tal-Litju |
| batterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter tal-iċċarġjar | CE Certifikat 700mAh / 5V |
| Linja USB | White / Black 60cm |
| Apparat tal-widna | Abjad jew iswed bi Kwalità Għolja |

Funzjonijiet tal-Ktieb tal-Pinna tat-Tpinġija Diġitali tal-Manifattur
1. Punt biex Aqra
2. Jifformulaw, Irrepeti, Qari tal-Gruppi
3. L-Iswiċċ tal-Lingwa / Traduzzjoni
4. Aqra flimkien u rreġistra għall-paraguni
5. Logħba u test interattiv
6. Funzjoni MP3 / Game
7. Ikkargar u tniżżil USB
8. Speaker u earphone disponibbli
9. Kontroll tal-volum u tal-veloċità.
10. Il-funzjoni tista 'titfassal skond il-ħtieġa tal-klijent.


Applikazzjoni tal-Ktieb tas-Sound tal-Pinna tat-Tpinġija Diġitali tal-Manifattur

Personalizzata Disponibbli




It-tags Popolari: manifattur ktieb tal-ħoss tal-pinna diġitali li titkellem, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati




