8GB Memorja Qari Diġitali Pinna
Pinna ta 'qari elettronika hija innovattiva ġdida għat-tagħlim tal-lingwi. Mgħammar minn qarrej ottiku, il -Pinna tat-Tgħallem tippermetti lill-istudenti biex jisimgħu l-pronunzji nattivi eżatti ta 'kelma.
Billi tipponta l-pinna bi kliem f'kotba ta 'kitba, l-utenti jistgħu jisimgħu kliem, sentenzi, paragrafi, paġni jew kapitoli sħaħ kull darba. Barra minn hekk, il-Pinna tat-Taħdit tista 'wkoll tirrekordja l-vuċi, li tippermetti lill-istudenti tal-lingwa biex jiċċekkjaw id-diskors u l-pronunzja tagħhom


Parametri tal-Pinna Diġitali tal-Memorja ta '8GB
| Materjali | ABS u plastik li jirrispetta l-ambjent |
| Jack | Earphone Jack u USB Jack |
| memorja | 128MB-8GB customize |
| kulur | Fakultattiv |
| buttuna | 6 Buttuni |
| kotba | Ktieb edukattiv b'karta stampata sew stampata |
| Provvista ta 'enerġija | Batterija Rechargeable tal-Litju |
| batterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter tal-iċċarġjar | CE Certifikat 700mAh / 5V |
| Linja USB | White / Black 60cm |
| Apparat tal-widna | Abjad b'Kwalità Għolja |

Funzjonijiet tal-Pinna Diġitali tal-Qari
Tal-pinna li titkellem għandha l-għan li taqra, tirrepeti, tirreġistra, tittraduċi, divertiment, u bosta fatturi oħra. Timmobilizza b'mod sħiħ lit-tfal bħall-għajnejn, widnejn, idejn, sistema sensorja tal-moħħ, faċli biex tiġi kkultivata l-kapaċità tat-tfal konjittivi, ta 'litteriżmu, ta' taħdit u ta 'ħsieb.


Applikazzjoni tal-Pinna Diġitali tal-Memorja ta '8GB
Aqra liema u fejn intom il-karatteristiċi distinti tal-pinen tal-qari tagħna. B'operazzjoni sempliċi, puntwali u qari, il-pinen tal-qari tagħna issa huma użati ħafna fl-oqsma ta 'tagħlim bikri, għajnuniet għat-tagħlim, sfruttar ta' għarfien, spjegazzjoni ta 'xena u oħrajn.

Mistoqsijiet frekwenti tar-Pen Memorja Diġitali ta '8GB



Il-manifattura tad-dwana hija ġentilment aċċettata!



Grupp R & D b'esperjenza kbira




It-tags Popolari: Pinna tal-qari ta 'memorja 8gb diġitali, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati




