Karatteristiċi tal-OID Talking Pen Customized Talking Map
1. Disinn ta 'qabda u żomm faċli.
2. Portable, faċli biex tużah, instant touch & talk ppermettiet.
3. Traduzzjoni b'ħafna lingwi.
4. OEM/ODM aċċettabbli.
5. Kotba u pinen jistgħu jiġu mqabbla kif tixtieq.

Parametri tal-OID Talking Pen Customized Talking Map
| Materjali | ABS u plastik ekoloġiku |
| Jack | Earphone Jack u USB Jack |
| memorja | 128MB-8GB Personalizzat |
| kulur | Fakultattiv |
| buttuna | 6 Buttuni |
| kotba | Ktieb Edukattiv b'Karta Miksija Stampata sew |
| Provvista ta 'enerġija | Batterija Rechargeable tal-litju |
| batterija | 350mAh/3.7V |
| adapter tal-iċċarġjar | CE ċertifikata 700mAh/5V |
| Linja USB | Abjad/Iswed 60cm |
| Earphone | Abjad bi Kwalità Għolja |

Funzjonijiet tal-OID Talking Pen Mappa tat-Titkellem Personalizzata
Isma, aqra, tkanta kanzunetti, vokabularju, alfabett, drama, kant
Ippunta biex taqra kliem, sentenzi, paragrafi, stampi, karti, art, tapit...


Applikazzjoni tal-OID Talking Pen

OEM ODM personalizzati
Shenzhen Xuezhiyou teknoloġija Co., Ltd.jipprovdi servizzi ta 'personalizzazzjoni ODM (Manifattura ta' Disinn Oriġinali) u OEM (Manifattura ta 'Tagħmir Oriġinali) għal prodotti żviluppati għal rashom għal intrapriżi kbar fid-dar u barra. Dan jinkludi l-proċess kollu mid-disinn tal-prodott, l-akkwist tal-materja prima, il-ġestjoni tal-produzzjoni għall-kontroll tal-kwalità u s-servizz ta 'wara l-bejgħ.
Taħdit personalizzatpinen: Is-servizzi personalizzati tal-pinna point-and-click tat-Teknoloġija tal-Ħbieb tat-Tagħlim ikopru firxa wiesgħa ta 'gruppi ta' età u oqsma tas-suġġett, bħal edukazzjoni bikrija tat-tfulija, tagħlim tal-Ingliż, tagħlim tal-lingwa eċċ. Dawn il-pinen point-and-click mhumiex biss ħelu u faċli biex joperaw, iżda għandhom ukoll kontenut edukattiv għani u funzjonijiet interattivi.



ċertifikat
Garanzija tal-kwalità tal-prodotti:
Aħna manifattur professjonali biISO9001ċertifikat. Il-materjali użati fil-prodotti tagħna huma ABS u tip għas-saħħa. Il-proċessi tal-manifattura tagħna huma serjament skond ir-regoli tal-CCC, CE, ROHS, REACH...


Test tal-prodotti:
Ir-rendiment huwa 98%. Aħna nipprovdu wkoll garanzija ta 'sena għall-klijenti u għall-koperaturi barra l-pajjiż, aħna se nipprovdu ż-żieda għall-kwantità fissa.

It-tags Popolari: oid talking pinna personalizzat talking map, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati




