Irħis OEM 11.6 inchInte Quad Core 4+32GB Memorja OS Laptop Pillola diġitali bil-USB OTG
| Proġett | Speċifikazzjoni |
| Ċavetta: | Volum + / - PowerKey |
| Kamera: | 0.3MP+2MP / 2MP+2MP / 2MP+5MP |
| Informazzjoni dwar il-Batterija: | 6000mAh |
| Adattatur: | DC2.5 (5V2A), MicroUSB, ħlas |
| OS: | Android 8.0 |
| CPU / chipset: | MTK6797 |
| Memozzjonijiet | DDR4 |
| HDDoptions: | 32GB |
| Wifi: | 802.11b / g / n (modulu), a / b / g / n, mhux obbligatorju |
| Bluetooth: | Bluetooth4.0 |
| Appoġġ 3G: | mhux obbligatorju |
| GPS / Glonasssupport: | mhux obbligatorju |
| Sensers: | Sensor G (mhux obbligatorju) |
| Appoġġ għas-sigurtà (TPM): | TPM2.0 |
Interfaċċa multimedjali bil-Windows Doppju OS / Android:




![]()
1. Q: Dwar il-kumpanija tagħna
A:Aħna fabbrikant apposta tal-fabbrikatablet pcutpinna alking,tappoġġja d-disinji tiegħek fuq is-software u l-hardware.
2.Q: MOQ
A:Il-MOQ huwa ta '1000 pillola pc.Jekk tordna inqas minn 1000, imma għandna soluzzjoni u materjali biex tipproduċi għalik, ikun hemm differenti fuq il-prezz li nikkwotaw għalik.
3.Q: Ħin tal-kunsinna tal-prodott
A:Kampjun fi żmien 5-7 ijiem wara l-ħlas, bl-ingrossa fi żmien 25-35 jum.
4.Q: Il-modi tal-ħlas
A:T / T, PayPal, unjoni tal-Punent u l-bqija.
Pakkett:
Il-PCwill Mini jkun ippakkjat bil-kartuna tal-foamthen materials, fl-aħħar kaxxa inwooden;

Trasport bil-baħar:
Permezz ta 'Express: DHL (l-Ewwel Għażla) / UPS / FedEx u l-bqija ... wara li jkun ippakkjat sewwa u mingħajr periklu;
ByAir Express lejn l-Ajruport;
Bil-Baħar: Tablet PC se tkun ippakkjata bl-EEP fil-Kaxxa, il-kartuna bil-fowm se tkun fil-Każ tal-Injam għall-Esportazzjoni.

Ħlas:
T / T, West Union, Money Gram, Paypal, L / C Aċċettati.





Opportunità li ssib fornitur TAD-DEHEB
BISS KUNTATT!
Zhan Suven
WhatsApp:18938840672
Wechat& Telefon:+86 18938054112
------------------------------------------------------------------------------------------
Merħba tikkuntattjani għad-dettalji dwar is-servizzi tad-disinn android oem / odmand ourcustom.Grazzi għall-ħin tiegħek!
It-tags Popolari: 11.6 inchinte quad core 4+32gb os laptop, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati


