OEM edukazzjoni Tablet PC Laptop WiFi Real-Time GPS
Aħna huma customzied manifattur, sabiex jekk għandek xi ħtiġiet speċjali fuq il-parti xi ta ' l-tablet pc, se jkun hemm jiċċekkja u jilħqu inti. Dak li inti tixtieq iżżid xi funzjoni fuq il-pilloli jew għalfejn ma xi parti regolari.

Parametri:
| TAS-CPU | Serje ta ' MTK |
| Id-daqs | Normal:7"/8"/9.6"/10.1" |
| OS | Android 5.1/6.0 |
| Panew tal-Flikkjaturi | G + G / G + P iskrin UVltaġġ |
| Ir-riżoluzzjoni | 1920 * 1200 |
| L-iskrin | LCD |
| RAM | 1GB / 2GB |
| ROM | 8GB / 16GB / 32GB / 64GB |
| Kamera | Kamera doppju (Front:0.3MP/2MP,Back:2MP/5MP/8MP |
| Batterija | 3500mAh-6000mAh |
| SIM | Doppju Sim card slot |
| Tat-telefown | Appoġġ 3G |
| Lingwi | Lingwa muti |
| GPS | Appoġġ |
| Is-sensorju tal-G | Appoġġ |
| Bluetooth | Appoġġ |
| FM | Appoġġ |
| Każ | Plastik metall, plastik jew tal-metall +. |
| Port ta ' ħlas | Mikro USB jew DC |
| Iċ-ċertifikati | CCC, CE, ROHS, FCC. |
| Pakkett | Iċ-charger tal, gwida ta ' l-utent, kejbil usb, kaxxa rigal.
|
Il-prodotti:


Dwar il-kumpanija tagħna:
Aħna huma manifattur personalizzat fabbrika fuq l-Tablet PC u qari/jitkellmu pinna, appoġġħardwer u softwer, hekk hemm rieda kuntentizza hekk biex jisimgħu l-ħtiġiet u l-mistoqsijiet minn għandek.

Ikkuntattja l-modi:
Isem: Oliver xu
Mobile: +8618938054112
Skype:Oliver Xu16 (xzysales04@hotmail.com)
Wechat:Smilexu
Il-websajt: http://readpen.xuezhiyou.com/
It-tags Popolari: OEM edukazzjoni tablet pc leptop WiFi Real-Time gps, fabbrikanti, fornituri, fabbrika, bejgħ bl-ingrossa, personalizzat


