10.1 pulzieri 3G Phone Sejħa Tablet PC MTK6580 Android 5.1 Laptop 800 * 1280 IPS Screen Ċiniż OEM ODM
Android Tablet PC + Kwad core + 3G Sejħat b'Dual SIM Card + multi-funzjoni

Ħarsa ġenerali:
Kulur / qoxra materjal / softwer personalizzati

Parametri tat-teknika:
| CPU | MTK 6580 Kwad core 1.3GHz |
| Sistema ta 'Operazzjoni | Android 4.0 jew ogħla, lingwi differenti appoġġjati |
| Touch Screen | 10.1 "TFT touch screen abilita colorful |
| Riżoluzzjoni tal-iskrin | 1280 * 800 IPS |
| Memorja | DDR3 1G |
| Nand flash | 16G |
| Karta TF estiża | sa 32GB |
| WIFI | IEEE 802.11b / g / n |
| Senser | G-senser b'4 direzzjonijiet |
| Loudspeaker | 8Ω / 0.5W AAC |
| Kamera | quddiem 0.3MP lura 2MP / quddiem 2MP lura 5MP |
| Batterija | 3.7V / 4500mAh |
| Lingwi | Ingliż, Ċiniż u multilanguages oħra |
Panew ta 'l-LCD ta' definizzjoni għolja:


Datail Show (Dual Camera + Doppju SIM Card):


Konnessjonijiet multimedjali:

Servizz personalizzat
Aħna fabbrika professjonali ISO9001 bil-gruppi ta 'R & D tagħna stess, il-personalizzazzjoni hija ġentilment aċċettata:
Jistgħu jiġu żviluppati apps differenti taħt l-OS. Għandna t-teknoloġija encrypted kemm għall-hardware kif ukoll għas-softwer, li hija speċjalizzata fis-swieq. Ir-riżorsi proprji tiegħek huma mħarsa sew.
Materjali: plastik, plastik + metall, metall
Daqs: 7 ", 8", 9 ", 10", 11.6 ", 13.3" u aktar
Pillola prinċipali tagħna: Quad-core jew Octa-core MTK, Rockchip, AllWinner, Spreadtrum u Intel biex jagħżlu
Aħna speċjalizzati u professjonali fl-iżvilupp tal-pillola tas-sistema doppja: sistema ta 'tagħlim + sistema Android. Jistgħu jsiru riżorsi ta 'tagħlim differenti, bħall-kotba tat-tagħlim, Quran, e-book ... Il-pilloli tagħna huma kollha b'konfigurazzjonijiet għolja u b'ħafna funzjonijiet.
Aktar prodotti ġodda qegħdin jistennew l-attenzjoni tiegħek!

Kumpanija
Shenzhen Xuezhiyou Technology Co, Ltd ,
"Klijenti li jissodisfaw il-prodotti ta 'teknoloġija għolja u servizzi tajba hija l-għan tagħna".
Bħala fabbrika b'ċertifikat ISO9001, il-proċessi kollha tal-manifattura huma severament taħt ir-rekwiżiti tal-ISO u l-biċċa l-kbira tal-ispezzjonijiet (bħal CE, FCC, RoHs ...), li jintegra d-disinn tal-prodotti, ir-riżorsi li jixtru u l-produzzjoni. Il-fornituri kollha tal-RM tagħna għandu jkollhom iċ-ċertifikat ISO9001 u l-kwalità trid tkun ogħla mir-rekwiżiti tagħna.
Prodotti rfinuti huma ttestjati 100% b'ħames proċessi (rabta ta 'softwer, test ta' tixjiħ, test ta 'tniżżil, test ta' temperatura għolja / baxxa u test li jaqbad / jaqgħu) biex jikkontrollaw ir-rata tal-prodotti kwalifikati.

It-tags Popolari: 3g tablet pc laptop android, manifatturi, fornituri, fabbrika, bl-ingrossa, personalizzati


